Maliník, lněné semínko .... kdy, jak apod. :-)

24.10.2014

Tak ... dneska jsme 34+0 a mě najednou napadlo, že bych asi možná měla začít "něco" dělat ... koukala jsem tedy na net na maliníkový čaj, lněné semínko a masáž hráze (že existují, jsem věděla, ale pořád jsem si říkala, že blíže se zajímat je času dost :///: ) ... a ... mám z toho v hlavě trošku maglajz - respektive - co člověk, to názor (nejen na účinnost - chápu - prostě to není prokazatelné 8) , ale i na to, odkdy užívat, jak často apod.). Tákže (jelikož se mi tu vždy dostalo hezkých rad :one: ):
1)Co všechno jste užívaly/dělaly?
2)Od kdy jste co užívaly?
3)Jak často?
4)Pomohlo to?

Moooc díky všem za cenné rady :€s€:

Já zkoušela lněné semínko :///: vždy jsem si trochu přisypávala do housky poslední měsíc před porodem. Nevím jestli to bylo tím, ale porod jsem měla rychlý a snadný. Ale já tomu celkem věřila na rady své babičky :one: (prý pomáhalo i dobytku kravám před otelením, je to možná k smíchu, ale něco možná na tom bude)Tak nevím ono zaručit to nejde, pořád to člověk musí brát s rezervou ;)

U prvního porodu jsem nedělala nic...taky mi nic nepomohlo :s:. Ne vážně, porod nic moc.
U druhého jsem pila maliník a k porodu jsem dostala od kamarádky diantalgel. Porod byl hodně rychlý, moc hezký, šitá jsem byla dost, ale proti prvnímu porodu mi to tehdy celý přišlo jako ráj. Takže jsem byla vlastně moc spokojená.
U třetího porodu jsem pila maliník a pořídila jsem si epino balonek, abych trénovala k porodu spodek. Porod byl superrychlý, bez poranění, bez jakýchkoli následků, vlastně jsem nemusela ani tlačit, dcera si vylezla téměř sama.

Lněný semínko neznám, prej je hnusný, tak jsem si ho nikdy nekoupila. Maliník mi chutnal, takže ten jsem pila od 34 týdne hodně.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka