Přibírání/nepřibírání v těhu

19.08.2014

Ahoj všem,
zajímalo by mě, jak jste na tom kdo s přibíráním v těhu. Začínám 25tt a mám nahoře ušmudlaná 3kg (a to nejsem od přírody žádná vyžle - před těhu celá léta 168cm/73kg :s: ). Odjakživa jsem byla taková ...ehm...oplácanější. V 16 letech měla dokonce 82kg. Čekala jsem tedy, že v těhu budu ten typ, co tech +20kg pokoří, ale zatím to nevypadá. :)
A tak mám jen tak ze zájmu dotaz. Je tu někdo, kdo také do toho 25tt nepřibral nic moc a pak se to najednou rozjelo? Tedy - je možné, že to ještě ohromně poskočí? Nebo je to přibírání většinou pozvolné pořád?
Tedy ne že by mi to nebylo úplně šumák - jen mě to zajímá :///: .

Kliknutím vložíte smajlíky:

já nepřibrala za celé těhotenství téměř nic a podle lékaře pokud mimi prospívá,tak se vůbec nic neděje

já při prvním nabrala 6 kg a při druhém 8kg.Přesně takto bylo u mě,obě děti jsem začínala na 68kg na 164 cm a tak jsem nejspíš neměla potřebu se v těhu oplácat ještě víc :s: :s: je pravda,že při prvním těhotenství jsem hodně cvičila až do porodu a neměla jsem chuť na sladké,což jinak neznám :s:

ahoj,
pokud je někdo hodně hubený, měl by celkově přibrat více.. Kamarádka měla přes 100kg a do porodnice šla s -3kg
Švagrová měla při 170cm 55kg a přibrala 20kg.
Já ted při 2. a 3. těhu do 20tt nepřibrala ani deko, protože mi bylo počád ze všeho zle (nezvracela jsem, tak jsem ani nehubla, váha pořád na deko stabilní - takže tělo samo o sobě trochu hublo).
Při 2. těhu jsem přibrala celkově asi 8kg, ted jsem ve 31tt a mám nahoře 10kg.
První těhotenství jsem žádné nevolnosti neměla, přibrala jsem 5kg už během 2 měsíců a celkově navrch 16-18kg
Každá to má jinak a dokonce je jiné i každé těhotenství :-)

Ahoj já přibrala vždy okolo 5-8kg při váze 51kg a výšce 177cm jsem šla do porodky s 60kg .Vždy jsem drobet přibrala až okolo 30tt.Mám celikálii tak mám přísnou dietu a vždy jsem všechny své 3 těhotenství spíše prozvracela než si je užívala :a:

u prvního jsem začala na 58kg a 164 cm výšky a nabrala 32 kilo... a asi pul roku po porodu jsem najednou povyrostla o 3 cm

ted čekáme druhé já začla na 67kg a 167cm a ted jsem v 17 týdnu a kousek a mám nahoře 0,5kila (ale u první dcery mi nebylo vubec zle a měla jsem zakázáný veškerý pohyb a furt se me chtělo spát... tak mi manžel vyvařoval a já buď spala a nebo žrala :D)

před těhu jsem měla 63kg, před porodem myslím 65kg a po porodu jsem měla 59kg :a:
nutné podotknout, že jsem zvracela až do porodu :s:

Tak vždycky logicky ženy, které mají víc kilo normálně přiberou méně a štíhlé holky více, aspoň by to tak mělo být. Buď ráda, pokud je vše v pořádku pak se raduj, že nebudeš muset řešit kila po porodu.

No právě mi to připadá zvláštní, protože já byla zvyklá nejíst sladkosti, chipsy apod. a docela se hýbat - tak 5 hodin tréninku týdně (neb to bych jinak tak těch 90kg měla :s: ) a teď si v klidu dám, na co mám chuť, hýbu se stylem "vycházková chůze" se psem a ono nic.... :? Mno nechápu ... :///: Tak jsem právě myslela, jestli ještě nejsem před tou "hranicí", kdy to začne ;)

In reply to by Freya

Těžko říct. Každý to má prostě jinak. Ségra taky až vyzáblá, vysportovaná a přibrala 17kg.
Ono si mimčo vezme z tebe, co potřebuje. Takže některý třeba i hubnou a to jedí normálně. :-)

Takže můžeš pak přibrat, i nemusíš. Nakonec je to jedno :-D

Kamarádka celou dobu nepřibírala, pak se to prý její dr nelíbilo a říkala ji, že musí přibrat. Tak začala pořádně hodně jíst a ke konci přibrala nějakých 20kg.
Další kamarádka za celý těhu přibrala 30kg, a to byla hubeňounká.
Já u obou těhu přibrala 12 kg, v tomhle tvým týdnu jsem měla u posledního těhu asi 5kg nahoře. Poslední měsíc, co týden to kilo navíc :-D. Hrůza :-D

Ahojky, já jsem dnes 21tt a přibrala jsem 4 kg (68kg), no a pevně doufám, že víc jak 10 kg nepřiberu, ale teda dlabu pořádně a hodně sladké, tak uvidíme. V prvním těhu jsem přibrala také jen 10 kg a z porodnice jsem jela ještě hubenější než před těhu takže jsem byla spokojená. Ale teď to tak růžově nevidím, ono se to asi teď v druhé půlce rozjede :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka