registrace Podolí a Motol

03.02.2014

Ahoj všem, nemáte někdo zkušenost s registrací do Podolí a Motola? Do Podolí vím, že je to přes internet a vzhledem k tomu, že je tam nátřesk, mam strach, že se tam nedostanu. Stalo se vám někomu, že vás do Podolí už nevzali? Kam jste se nakonec registrovali a jak jste byli spokojení?

Co se týče Motola, píšou na stránkách, že to je osobně na pracovišti ultrazvukové diagnostiky. Kdo jste se ve 14+0 registroval do Motola, jak to probíhalo? Kolik tam tak čeká maminek na registraci? Nevím jestli to je jak do Podolí, když ještě měli registraci osobní, to se tam vysedávalo x hodin předem.

Děkuju moc všem za odpovědi a přeju hezký den :dance: :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já rodila v Motole. Za me super. Saly jsou nové, všichni byli zlatí a registrace... Přišla jsem odpo, byla tam jediná, no stress! :-) akorát pak poradny na konci tehu byly na dlouho, tak zůstat co nejdyl u svého gynekologa. Ale za ty saly bez chyby to fakt stoji!! :dance:

In reply to by bacilka

jé děkuju moc, to se mi ulevilo :-). A mají tam klasickou hekárnu jako u Apolináře, kde manžel být se mnou nesmí, nebo může být manžel u mě celou dobu? Právě zvažujem, že když se mi nepodaří se zaregistrovat do Podolí, tak bysme jeli do Motola se registrovat.

In reply to by lachipie

Ahoj, je to tam tak, ze když prijedes s rozbehlym porodem, jdete rovnou na sál. Jste celou dobu spolu, hodinu po porodu s miminkem sami tři na sále, pak ještě hodinu bez miminka. Když dorazis bez rozebehleho porodu, např. praskla voda bez kontrakci, tak jdeš na cekatelsky pokoj, kam muž nesmí, ale můžete se sejít v takové predsince a odtud nás nikdo nevykazoval. Za me byl Motol fakt jednička a příště znova tam:-) . p. S. Omlouvam se za chyby, ale mám tu nějaký slovník, který mění slova a nejde mi to zatím vypnout:-( jo a kdybys chtěla, pošli do osobky mail, poslu Ti fotky salu, kde jsem ted v srpnu rodila já:-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to mě překvapilo ted u třetího porodu že jí odnesly jen na měření a hned mi jí vrátily,ležela vedle mě ještě když mě šily

já jsem se reistrovala do podolí, asi měsíc předtím než to začali dělat přes net...brali na ten 1 termín 12lidí,registrace byla myslím od 12hod...my jsme tam šli kolem 9 ráno, protože jsme do toho podolí fakt chtěli, tak abysme měli jistotu a přišli jsme 13tý takže jsme měli smůlu, nakonec jsme ale zjistili, že jsme si blbě vypočítali termín, tak jsme tam druhý den letěli už na 7h, čekali 5 hodin na registraci a byli jsme asi 6tý...takže hrůza :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka