HAMILTONŮV HMAT- zkušenosti??

29.01.2014

Ahojte holky kdo měl Hamitonův hmat.. :s: prosím jaké máte zkušenosti? pomohl,nepomohl? za jak dlouho? mám dnes TP a dr mi ho v porodnici udělal-již porduhé,ale poprvé vubec nebolel u mojeho dr,sám ale říkal že jsem jen na prst a že to moc nejde tak pošťoural-hamiton napul říkal..=) no ale dnes mi udělali snad "pořádně"-bolel...

Ahoj Miško.....já celá radostná otevírám každou sms, že už jedeš a ty nic! :///: Ty vaše Sárinka si teda dává načas :h: Jsem z toho celá nervózní :00: :00: :00: No snad už přes víkend pojedeš :one: Domlouvej domlouvej té princezně.... :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Miško porodit můžeš co nevidět a určitě si vybírá nějaké vyjimečný datum.Přeji hodněě sil a pohodový porod.A´t je vše bez komlikací a jste obě zdravé :D

Mě ho dělal dr. v den nástupu do porodky, když jsem 9tý den přenášela a druhý den mi měli dát tabletu na vyvolání. Udělal mi ho teda ráno při nástupu, s tím, že připravená nejsem vůbec a že druhý den stejně bude tableta :00: Vůbec to nebolelo, ani jsem pak nekrvácela, nešpinila, prostě nic. Cca ve 23h jsem usnula a 23:30 křeč v břiše jako blázen, jsem se vzbudila leknutím. Dobrý, pokus o usnutí a do 3 minut další stah, a tak to šlo už každé 3 minuty až do rána do 8h. To už jsem jim ta nevyspalá skučela, ať se mnou kouka něco dělat, celou noc jsem se prý neotvýrala, jen asi na 2 prsty, či co. Ráno mi v těch 8h prdli vodu a odpoledne se malá narodila. Takže Hamilton pomohl :-) Ten dr. co mi ho dělal, mě druhý den ráno potkal na chodbě, jak se skroucená šourám na ten rodící pokoj a smál se, jestli už to teda jako začalo, tak jsem ještě v sobě našla trochu pokusu o vtip a řekla mu, že dobře pošťoural :- :///:

Tak jsme myslela, že už tu bodu zprávy, že je Sáronka n asvětě :). tak snad hamilton zabral a už tu brzo bude. Hodně štěsí holky !!!

Ahoj, tak mně udělal Dr. polovičního v pondělí a v úterý v 04:30 to začalo .... vůbec mě nebolel, ale porod asi rozjel ...
Hodně štěstíčka :€s€:

Ahojky Miško, tak mě ho taky dělali 2x. Prvně ve 38 tt. Měla jsem hodně ozvyček na CTG a tak to chtěli zkusit rozjet a to jsem nebyla vůbec otevřená. Bolelo to jako prase a dost jsem pak krvácela. V porodnici mi ta doktorka řekla, že je to normální... No stejnak to nepomohlo a malej se umoudřil a ozvy byly pak v poho. Jen jsem měla celej rozbolavěnej spodek a myslela jsem, že se ani nevyčůrám, jak to bolelo. Druhej mi dělali ve 41 tt a to musím říct, že ta doktorka byla neskutečně šikovná a jemná. Byla jsem ale už otevřená na 2 prsty volně, ale povedl se jí. Už jak jsem šla dom, tak jsem čas od času pociťovala kontrakce ( poslíčky ) a ještě navíc, jsem ten den hodně běhala a vyřizovala nějaký věci. Večer už na sex nedošlo, pač jsem šla spát s kontrakcema po 10-ti minutách. Druhý den jsem porodila u té samé doktorky, co mi ho dělala :s: Držim palečky ať to máš rychle za sebou :a:

U syna jsem začínala 39tt a udělali mi na konrole utz kde měl váhový odhad 4kg tak mi mudr. udělal hamiltona (že se nebude čekat do termínu) který bolel jak prase, i jsem začala krvácet, od tý doby mě začali malé bolesti a druhý den se syn narodil ;)
U dcery (mimoch. taky Sárinky :///: ) jsem týden přenášela, mudr. mi udělala v pátek hamiltona a vůbec nebolel, v pondělí jsem naklusala na vyvolání :s: ono prý záleží jak je tělo nachystané a jak se hmat provede, někdo ho prý umí a někdo ne...nevím, každopádně přeji ať máš vše už rychle za sebou a malou u sebe :a:

Ahoj Miško, taky tu pořád sonduju, jestli už není malá na světě :s: :s: . Jako první těhu - syn, se narodil 2dny po termínu bez hamiltona, jako druhé těhu - dcerka, tak ta vůbec nechtěla na svět, termín jsem měla 25.1. a narodila se 5.2 až na vyvolávaný porod :( . Mezi tím jsem měla 2 hamiltony, které bolely jak blázen :00:, špinila jsem, ale vždy se to uklidnilo a ticho po pěšině :00: . A to jsem až do posledního dne, než jsem měla jít na to vyvolání jezdila do práce, pro syna do školky, na kroužky, pila maliník, sexovali jsme, ale ani ťuk. To vyvolání teda pak bylo rychlé, zavedení tabletky v 9h ráno, bolesti začaly asi v 11hod a v 13hod už byla malá na světě :dance: , asi se jí dařilo dobře, voda byla OK a i váhy které jsem se bála, tím jak jsem dlouho přenášela, tak žádný obřík to nebyl měla 3630g a 50cm. No a třetí těhu, bez hamiltona, přesně na termín porodu :one: , ale zase den před tím už jsem měla špatné ozvy a voda byla zakalená :n: , ale naštěstí dcerka byla v pořádku :one: . I při takovýchto rozdílech v termínech jsem vážně měla zajímavé váhy dětí. Syn 3670g, dcerka 3630g a nejmladší 3620g takže jak přes kopírák :s: :s: :s: . Držím palce ať už to po tom dnešním vyjde :one:

Ahojda, vidíš já ti to říkala ještě budeš přenášet :D Měla jsem to taky tak v 26tt jsem málem porodila a nakonec malý ven nechtěl :D, nemusíš být otevřená já jela do porodnice s bolestmi 40tt a otevřená jsem nebyla...otevřela jsem se až v průběhu :) hodně pomohl gym. míč a sezení na wc :D byla to rychlovka, nakonec mi ani voda nepraskla, museli malému rybníček vypustit jinak by nešel do dneška :D

Před prvním porodem mi ho dělali 4 dni před vyvoláním a bolelo to strašně - i když jsem dole prý byla už celkem nachystaná. A krvácela jsem až do porodu. A před druhým porodem mi ho doktorka v porodnici provedla den po termínu - ale jen napůl, protože jak to bylo dole nezralé tak se tam skoro vůbec nedostalala a hlavně já z toho křesla skoro utekla, jaká to byla bolest, ale asi to pomohlo, protože přesně za 24 hod byl malej venku :a:

mě ho udělali na žádost, týden před termínem - byla jsem otevřená na 2,5cm , bolelo to víc jak samotnej porod - začala jsem nehorázně krvácet, dr. se mi začala omlouvat a strkat do mě tamponky, aby mě vysušila od krve :s: :s:
Pak mi řekla at dám sex, ale to bych bolestí padla, tak jsme dali sex další den, začali mi kontrakce po 3 minutách, do pordnice jsem dorazila otevřená na 7-8 cm a za dvě hodky po téměř bezbolestném porodu byla malá na mém bříšku :h:

U prvního bolel jako čert a nepomohl, přenášela jsem dokud mi porod nevyvolali. Ale porodni cesty byli fakt nepripravene. A u druhého pomohl, hlavne mi odešla zatka do 2 dnu jsem rodila sama. Jeste u druhého pomohl sex a taky jestli to tady muzu napsat jsem si tam sahla a trosku si to rozvrtala sama. Tak držím palce a těším se na fotky malé Sárinky :)

u prvního bolel šíleně, druhý den začal porod.
u druhého nepomohlo ani pět hamiltnů, a bolest jsem už nevnímala tolik, přenášela jsem 13 dní

In reply to by gramiska

ale zas tolik už nebolely, a určitě jsem je chtěla víc než kdyby museli nakonec vyvolávat. A zátka mi odešla asi 3x hrozně moc, a furt nic u toho druhého. Nakonec jsem si vyvolala sama.
U prvního ten Hamilton bolel tak, že jsem málem skočila do stropu, a pak s druhým mimčem jsem se toho tak bála, že jsem bledla strachy. Ale už tolik nebolel, a jak říkám psychicky jsem ho chtěla. Ono u prvního jsem o Hamiltonu neslyšela, a udělali mi ho bez varování, tak jsem nevěděla co se děje. Jen se pak tak ušklíbli, že nojo, no, je to nepříjemný nebo co?? Nikdo se se mnou nebavil. Sama jsem si pak našla co to bylo. U druhýho jsem už vše znala a doktory nutila se mnou mluvit, i jsem měla štěstí na jiný lidi, bylo to úplně jiný..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka