Bříško 28. týden + naše miminko

24.01.2014

Zdravím holky, tak vstupujeme do 28. týdne...Břiško mi už docela narostlo, nahoře mám 5 kilo z toho poslední dvě za leden...
Náš rošťák se v bříšku točí jak na kolotoči a né zůstat na jednom místě...teď vypadá, že je nahrnutý dole, protože mě neustále kope do žeber a bříško trochu spadlo dolů...
Jinak žáha pálí jako čert, nepomáhá fakt nic a už se těším až bude ten sičák s námi a maminka se konečně zhluboka nadechne...I naše dvouletá cácorka už se taky jistě těší až s ní maminka bude moct zase blbnou :-) :a:

Bříško 28. týden + naše miminko
Bříško 28. týden + naše miminko

Máš krásné malinkaté bříško :-) Náš prcek nějak parazituje na maminčině náladě a trpělivosti, takže už se fakt moc těším, až vyleze ven :///: :a:

In reply to by Rokl

no ještě že je alespoň malý to břicho...mít ho velký tak nevim co bych do toho dubna dělala :-D...je to tím, že prcek v něm je taky malinkatý...odpovídá skoro o dva týdny míň, přitom přesně vím, kdy jsme ho počali, takže odpovídá přesně datu poslední ms...

Jéé,to je pidibříšenko!mě všichni říkají,jaký mám buben :s: Na žáhu mi zabírá rennie,pravidelně než jdu spát cucám :) :a:

Ahoj Pajo bříško máš úžasně malučké :) !O točení mimča ani nemluv,holčinka si v klidu polehává a maloch řádí jak drak!Žáha taky mě hrozně pálí a pomáhá soda!Opatruj se a pohlaď toho malého nezbedníčka :a:

In reply to by paja23

No poprvé se ukázal ve 3D :s: rošťák!A zkoušela jsi teda sodu?Já Rennie taky nemusím je mi z něho spíše blbě!A Ještě jsem zkoušela Gaviscon taky pěkný hnus!Ještě mi zabere Anacid,dr říkal,že už ho můžu takže soda nebo Anacid to je moje záchrana :s: ve dne i v noci!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka