Dá se nějak bojovat s přicházející laryngitidou?

18.10.2013

Prosím zkušenější, zda máte nějaký typ, jak bojovat s léčbou laryngitidy, pokud mám podezření, ještě než se naplno projeví a je potřeba nasadit léky. Pak už vím, že nic jiného asi nepomůže, že se doporučuje chladněji a mokrý ručník. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak syn to měl zatím jen jednou a vždycky, když jen jednou divně zakašle, tak otvíráme okna a vlhčíme a vlhčíme :) A inhalujeme vincentku. Zatím se to nevrátilo...

Synovi byly v červenci 3, do té doby jí měl asi 2x, teˇjí má prvně po nástupu do školky. Já ji mám s ní, v míň agresivní formě. Ale už 2 dny dopředu, jsem poznala, že když zakašlal (výjimečně, kašel neměl), že ten kašel měl trošku jiný ton. A nemýlila jsem se. Pak to přišlo. Takže jsme ji asi chytli někde současně, možná v úterý na cvičení ve škole, jinak kdyby ji přinesl ze školky, tak bych ji od něj chytila a projevilo by se mi to asi později.

Nedá, teď zrovna marodíme. Ve čtvrtek a pátek jsme byli u dr inhalovat, inhalujeme i doma, dostala už 3 čípky, víc nesmí a pořád kašle. Dnes už je to tedy lepší. U nás to začalo až po 3 roce, co nastoupila do školky.

můžeš i prieznitzův obklad na krk,ručník přes postýlku-mokrý,spát při otevřeném okně,poloha v polosedě nejlépe.Pokuď máš fenistil nebo aerius,můžeš dát i ten preventivně ;)

Ahoj,kamarádky 4 letá dcera jí má a když to na ní pozná že se k tomu schyluje má doma náký čípky,dá jí ho a pak vše probíhá jako chřipka.....její malá jí má často tak 2 krát za tři měsíce.... :a:

nám doporučuje doktorka na noc dithiaden. jinak laringitida je většinou virového charakteru, tak posílit imunitu, ale to je spiš ta prevence.

Urcite moc ulevi parni inhalator,da se zapujcit v nemocnicich,ale doporucuji koupit domu,frknout tam Vincentku a inhalovat nekolikrat denne,hodne to urychli a zmirni prubeh ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka