ORL - poraďte hledám Kliniku Praha nebo Havlíčkův Brod!!!!!

28.09.2013

Hezký večer maminky, s dcerkou 4 roky, jsme byli doporučeni na vyndání nosní mandle, bohužel si nemůžu dovolit Modřany (stojí to 5500Kč, volala jsem tam),velmi mě to trápí ale bohužel na to prostě nemám. Takže nám nezbývá než zvolit klasickou metodu, můžete mi poradit kde např. v Praze jste byli spokojeni? Na kolik dní to bylo?jak to probíhalo? Nebo jaké máte případně zkušenosti s Havlíčkovým Brodem?jak to probíhalo tam? Dcerka je velmi úzkostlivá a mě už nyní je z toho špatně, vůbec nemám tušení jak jí to vysvětlím. S dcerkou je to těžké i když jdeme s klasickým nachlazením k dr., před vstupem do ordinace začne panikařit..neumím si představit jak bych měla být s dcerkou den dopředu v nemocnici, jak bych jí to vysvětlila? mám hrozný strach z toho co bude následovat po narkoze, z toho že při odvážení na sál zboří nemocnici...proto jsem prvně chtěla leasr, jenže....tak ted hledám nějakou alternativu pro nás ... poradíte...?

Ahojky, my jdeme tento týden do Motola a jelikož jsme z Prahy, tak to bude probíhat. Jeden vyřídíme papíry, pustí nás dom a druhý den v sedm ráno nástup, výkon a v 16 hod domů.. Tedy za předpokladu, že vše bude ok :-) Doporučovali nám i KLadno

Za 14 dní nastupujeme do Vinohradské, můžu ti dát pak vědet. ALe na kontrolním před objednáním byli úžasní, trpělivý a vůbec strašně hodní. Nastupovat budeme v neděli, v pondělí ráno, hned jako první jdou nejmladší, zákrok, který trvá cca 20 minut a v úterý domů. Samozřejmě tam budu s ní :)

Motol je super nebo my chodíme s malou na Polikliniku Mazurskou na Prahu 8 záleží kde bydlíte

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka