Kontrola po šestinedělí

06.08.2013

Ahoj holky, tak dnes proběhla kontrola u dr. Kyčle jsou v pořádku, metatarzus taky a máme 5240g a 58cm. Až na prdíky je Máťa zlatý dítě. V noci mě nechá spát i 5hodin:). A co vaše červňátka? Hezký den :a:

Kontrola po šestinedělí
Kontrola po šestinedělí

Ty jo,to jsou krásný kukadla :€s€: My jdem k doktorce až příští týden,to jí bude 7 týdnů,teď v šesti jsem jí vážila a má 4800,ale kolik měří nevim,ale přijde mi hrozně dlouhá tak uvidíme.Teda,spát v noci 5 hodin to se nám ještě nepovedlo a každý večer doufám že už se to prodlouží.

Ahoj, tak to máte pěkného macíka :one: My měli v 6 nedělích 4900g a 58 cm. Jinak malej je v noci zlatej. Dávám ho spát v 19h on se vzbudí v půl 3 a pak,až v 6 h :€s€: Přez den je to horší to chce každé 2 hodiny nakojit a to se nedá připadá mi, že jen kojim a nemám čas na nic :00: Tak se mějte

In reply to by marina87

Jo macek to on je, má být po kom, já měla v půli roce 10kg :s: :s: . To máte tedy vzorného chlapíka. Nám to usínání po koupání v sedm moc nejde, vždycky ho začne trápit kolika a do deseti bojujeme, pak usne a budí se ve tři a v šest. Ale přes den mi taky pije skoro co 2hodiny :( a s tím nestíháním ti tudíž rozumím, pleny běžně žehlím na 3x až 4x a to nemluvím o vaření a úklidu domácnosti. Ale to k té dovolené zkrátka patří, že :). Tak ať se dál daří :a: :a: :a: , mějte se :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka