cisařský řez

02.07.2013

Dobré ráno ženy
Mám takový dotaz. Mám jít na císařský řez.. co mě čeká to vím mám dva za sebou.. no sice vím už jen matně ale to mě tak nějak ted nebere.. co mě zajímá je Jak dlouho po něm jste byli na JIP a jak dlouhý byl pobyt v nemocnici.. potřebuji kvuli hlídání dětí si to trošku dát dohromady a pak nosili vám miminka za vámi na JIP? Já měla předtím maličkaté miminka tak je nenosily a vyždy jsme tam byli 3 týdny tak proto tohle nevím

u nás je to tak že na pooperačním pokoji sme od císaře 24h...a miminka nám tam nosili vždy co jsme si řekli a odnášeli je když sme si řekli, takže já malého měla u sebe skoro pořád a kolikrát i na 4h...druhý dne ráno mě teda převezli na normál pokoj a malého mi jen vozili a dali mi ho až teda druhý den to jsem si sama řekla že už to zvládnu...jinak propustit nás mohli říkal dr klidně už třetí den po porodu protože ulz u mě byl dobrý, ale zase se čekalo na malýho aby přibíral a neměl žloutenku...takže nakonec sme tam zkysli týden :-/

já jsem byla na JIP jen jeden den, v noci jsem porodila a odpoledne mě odvezli na pokoj. v nemocnici jsem byla 6 dnů, malá měla žloutenku, ale rozjelo se ji to hned druhý den. záleží opravdu na stavu miminka a na tom jak bude tobě. pokud nebudou problémy tak těch 6 dnů, ale raději bych počítala i s možností delšího pobytu. Přeju at vše dobře dopadne :a:

ahojky :a:
tak mi jsme před dvěma lety rodili planovaně císařem,bylo to ve čtvrtek dopo,do patku do rana jsem byla na JIP,pak jsem šla na normalni pokoj,maleho mi nosili na kojeni kazde tři hodinky a v sobotu rano už jsem ho dostala k sobě a v ponděli dopoledne si nas tatinek odvezl domu :)
dřím palce papa

ahoj tak já už mám za sebou 3císařské řezy v listopadu mě čeká 4. Vždy jeden den na jip, a pak 3dny na pokoji,takže čtvrtý den jsem vždy odcházela domů, ale spíše to bylo,že jsem chtěla jít domů, trošku jsem si to i vydupala!!
U prvního, malý zemřel a zůstala jsem na gynekologickém oddělení, se samými starými lidmi, kteří byli po zákrokách jako je odběr celé dělohy apod. což mi bylo hrozně a tak mi můj dr. zařídil,že mě 4den pustili domů, když se pak narodila dcera, naštěstí měli tak přeplněno, že byli rádi, že chci jít ten 4den domů (potřebovali každou postel), a když se pak narodila mladší dcera, říkala, jsem že při dvou předchozích mě prostě 4den pustili,že chci i teď, že jsem fit a že starší dcera už doma pláče, kdy příjdu, tak mě taky pustili!! Kdyby něco, bydlím asi 5minut od nemocnice a navíc můj gynekolog je i můj soused, takže tak!!

Ahoj,

já jsem absolvovala akutní CS v listopadu v břeclavské porodnici a na pooperačním pokoji jsem byla jen asi půl dne (malá se narodila v 19:10 a druhý den kolem poledního jsem se stěhovala na normální pokoj). Domů jsme pak odcházely 5. den. Rodila jsem v pondělí a domů si nás taťka vezl v sobotu. Neměly jsme ani jedna žádné zdravotní problémy, tak to asi bude standardní postup. Ty, co rodily přirozeně odcházely o den dřív.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka