Nosifol v těhotenství

12.03.2013

Ahojte holky, chtěla bych se Vás zeptat, zda jste nějaká užívala Nosifol a zda jste ho pily i když se vám na těhotenském testu ukázaly //. Doporučila mi ho doktorka pro lepší otěhotnění, teď mi ukazuje test // a nevím zda to mám doužívat a nebo začít užívat jiné těhu vitamínky. Děkuji moc :) jsem z toho paf, když v letáčku to není napsané :r:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,předně moooc gratuluji :one: :k: ...já ho beru taky,ale tohle fakt nevím :? zavolala bych dr..
Chci se zeptat jak dlouho jsi ho brala a jestli si myslíš,že ti pomohl?

In reply to by Lidussinka

Ahojky poprvé šlo u mě o zamlklý potrat, tak jsem z toho byla špatná a paní Dr. mi ho doporučila a využívala jsem 1 balení a načla druhé a hops a // na testu. Jsem si jistá, že mi pomohl. Jen nemám ještě vyhráno. Mám bolesti v podbříšku a začínám zase panikařit :( Tak snad to bude vše v pořádku. A které bereš balení? ;)

In reply to by cookinka

Ahojky,já ted nanču čtvrtou krabičku,2x už jsem to dostala, a ted budu čekat jestli i potřetí..snad už ne :n:
Nám už i Daník trval dlouho než se zadařilo,2,5roku :00: ..ted se snažíme 8měs o druhý..nikdy nám nic nezjistili,oba jsme zdraví,tak doufám,že pomůže ten nosifol :one:
To bolení v podbříšku to je normální..ale chápu,že ted se budeš bát furt :( taky to znám..než se Daník zadařil tak jsem i měla několikrát poz. tt,ale pak jsem to dostala a konec..taky jsem se pak furt bála,ale u Daníka jsem brala utrogestan a vše dobře dopadlo..i tobě to dobře dopadne uvidíš :a:

In reply to by cookinka

Nemáš za co ;) i ty výtoky jsou ok,,to vše k tomu patří a nejhorší je,že ted už se budeš bát pořád :( ale ta radost z toho prdolky to vynahradí :one:
Děkuji i já za podporu,taky doufám,že to půjde samo a nebudu muset brát hormony,ale i když..tak snad přes to léto už bude mimísek zabydlenej :€O: ..doufám ;)
hezký den :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka