Naše zářijňátka 2012

20.02.2013

Fotečky, které jsem našla na těchto stránkách. Snad se žádná nebudete zlobit, že jsem si je dovolila zkopírovat pro tento účel :€s€: Snad jsem nic nepopletla a nikoho nezapomněla :///:

Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012
Naše zářijňátka 2012

Krása, muselo ti to dát strašně práce a ta doba než se to načetlo, že :s: . No nádhera, fakt šikulka :one: :one: :k:

In reply to by Sandra L.

No...to načítání bylo nejhorší.. a ještě horší bylo to, že poprvé se to uložilo bez jediné fotky.. takže znova :s: V tomhle mě tento server štve.. protože vždycky když vkládám příspěvek s fotkama, tak se to načítání fotek strašně trvá a navíc, když dáš ULOŽIT, tak se ti objeví jen text bez fotek... a musíš to zdlouhavý vkládání fotek dělat znova.. a někdy ani na podruhé se to neuloží... nechápu
A děkuju za chválu :s:

to je úžasný a super nápad :€s€: jsi zlatíčko že se ti chtělo.je hezký vidět všechny miminka pohromadě,člověk má pak trochu přehled ;)

Ještě vysvětlení pro ty, co se diví, kde jsem vzala čas :s: :s: :s: Po dlouhé době jsem si večer po posledním kojení dala instatní kávu (jinak piju bezkofeinovou) no a do dvou do rána jsem měla tlak jako při běhání...takže tak :s: :s: :s: Dělala jsem to od půl deváté do těch dvou :s: Strašně mě to bavilo... jen jsem si tak říkala, proč mě takhle nebaví učit se a shánet materiáli k absolutoriu :00: :s: :s: Normálně jsem se vás všechny a vaše dětičky včetně jejich narození a pořadí skoro naučila zpaměti :s: :s: :s: :s:

In reply to by brablik

Byla to zábava :€s€: i když vyhrabat z tohohle servru některý fotky bylo docela umění :00: a stejně tu nejsou všechny miminka... Některý mamky tu totiž nedali fotečky... ale myslím, že jich je jen 5

Jinak.. v zářijňátkách mají jasnou převahu ženský... máme 22 holčiček a 14 chlapečků... nejčastější jména jsou Eliška a Mareček (po třech), další jména se opakují dvakrát, jako Julinka, Lucinka, Annička (vč. Nikol Anna), Magdalénka,Gabrielka, Matyášek, ale jsou tu i dítka, jejichž jména se neopakují- Štěpánek, Toníček, Terezka, Martínek, Fanoušek, Maximek, Beátka, Eleanor, Matýsek (Matěj), Nelinka, Samuel, Michálek, Denisek, Andrejka, Barunka, Johanka, Laura a Mia Liliana :€s€:

A ať už se narodili před termínem, v termínu nebo po termínu... jsou to naše zlatíčka :h: :h: :h: :h: naše zlatý zářijňátka :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka