léčba mikozy jogurtem + jak naučit mimi usínat samo ?

23.01.2013

Ahoj,
potřebuji doléčit mikozu, měla jsem clotrimazol tbl, ale necítím se ještě tam dole úplně v pohodě, dočetla jsem se, že dost pomáhá bílý jogurt s kulturama, dát na tampon a zavest, tak jsem to zkusila.. pomohlo to někomu?

dotaz č.2., malá bude mít už 8 mes a mám ju naučenou usínat u prsa, večer mi to ani nevadí, ale přes den je to hrozný, v postýlce ječí, je nešťstná, myslí si, že ji tam maminka odložila, je na mě dost závislá, když ji vezmu prso, tak u ní musím při usínání aspoň ležet, držet za ručičku a ona si mě drží ještě za triko, kolikrát se snažím odplížit, jak ji oddělávám ručku z trika, tak se vzbudí a začne strašně jako bolestně plakat... fakt je na mě hrozně závislá... to nemluvím o kojení v noci, min 3x a chce spát jen u mě v posteli, jak ji předělám do postýlky, za chvilku se vzbudí sedne si a pláče, tak jde zase k nám, pač všichni spíme v jednom pokoji, tedy i náš skoro 3 roční kluk, tak ji nemohu nechat plakat, že...jo a taky jsem četla něco o se´parační krizi, myslím, že je to asi náš případ, celý den mě s pláčem stopuje, věší se mi na nohy, nic neudělám... má to taky někdo :-)

jogurt mi vždycky pomohl, ale opravdu musí mít kultury, což většína nemá :00: výborný je na tohle obyčejný bílý Selský jogurt nebo Holandia. A v kombinaci s probiotiky zatím nikdy nezklamal. Doporučovala mi to i moje babička, která je porodní asistentka. Praxe 45 let :)
Doufám, že pomůže i tobě.. :a:

In reply to by zakewka

tak konečně někdo, komu to pomohlo :-) a jak jsi to aplikovala teda :) :) ja mam chocensky jogurt ílý pro malou, ten jsem použila, je tam obsah: smetana a živé jogurtové kultury :-) to by taky měla být v cajku,ne ? :-)

In reply to by marcy

Ten neznám, ale jestli to tam píšou tak to bude ok. Namočíš v něm tampon a zavedeš. Lepší jsou ty nejmenší, po namočení trošku změkne a hůř se zavadí. Nechávala jsem tak hodinku a pak normálně vytánout, dvakrát třikrát denně a do dvou dní by to mělo být lepší. ;)

Ahoj mě ten jogurt taky nepomohl,zkusila sem activii..nakonec to většinou časem přešlo samo a pomohlo trochu omezit sladký.

In reply to by marcy

ale jinak mi většinou pomohly čípky gynopevaryl ty třídenní..když sem tu mykózu měla ale zvenku,tak spíš ta mast clotrimazol nebo každý den umývat chilli intimou gelem a pak to přešlo.Ona ta potvora má tendenci se vracet,je to opruz no

s mykozou neporadím... asi jen to, abys nejedla žádný sladký a kup si probiotika v kapslích...
- jinak k separační krizi... čím víc jí dáš najevo, že tu jsi pro ní, tím rychleji si uvědomí, že maminka se jí nikam neztratí, když jde čurat :D a tím dřív to překoná...

In reply to by Kytiii

Ahoj, probiotika už mám a beru pár dnů.. právě se snažím malé dávat najevo hodně, že je maminka s ní a že přijdu hned, ale připadne mi, že se to zatím jen horší teda, tak uvidíme, ale beru to celkem statečně, jen občas propadám blbé náladě z toho blázince,ale je to mazec, no :-)

Jogurt mi to vždy spíš zhoršil, zkus čípky http://www.lekynainternetu.cz/p/globulus-cum-natrio-tetraborico/ jsou na vyčištění a dokážou skoro zázraky :-)

K tomu spinkání, pokud chceš, zkus estivillovu metodu, já si ji tedy značně upravila, aby nebyla tak drsná a dej malé do postýlky třeba své tričko, aby cítila tvou vůni.
Pokud malá prožívá separační úzkost, musíš ji neustále přesvědčovat o tom, že se vždy vrátíš - ze záchoda, z kuchyně, z ložnice a taky je svým způsobem nutné, aby malá trávila čas i s někým jiným než s tebou, aby viděla, že i když odejdeš, není to konec světa, že vždycky zase přijdeš - takže půjdeš třeba nakoupit a děti bude hlídat manžel, nebo si půjdeš zacvičit apod.

In reply to by Elukiv

Ahoj, díky za příspěvek, ten jogurt sem slyšela spíš pozitiva, tak zkouším, ty globule právě nemůžu, pač kojím, ted sem si to tam četla :-( tak zkouším rosalgin výplachy... nemám hlídání,. tak to zkouším vyřešit bez doktorky, nemám pálení atd, ale trošku tam něco cítím že není ok.
uspávání máš pravdu, musím něco zkusit...

In reply to by marcy

TO mi překvapuje, protože já tyhle globulky používala v těhotenství (a dost často).
Tak držím palce, ať jsi brzy v pořádku a to uspávání ať se taky podaří. Náš malý zase přes den spí jen v kočárku, ono si nevybereš :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka