bolest v ruce

25.11.2012

Holky šíleně mě bolí dnes celá levá ruka,ale tak že od zhora,jakoby od krku a vystřeluje mi to až do konečků prstů. S těhotenstvím to asi nemá co dělat ale fakt se to už nedá vydržet. Nic v ní pomalu neunesu,myslela jsem nejdřív že je to přeležené,ale že by až takhle a celý den? Nemůžu si ani vzít prášek,nevíte co by to mohlo být a hlavně jak se toho zbavit? Bolí to jak prase... :r:

Kliknutím vložíte smajlíky:

už jsem potom nepsala,protože jsme jeli na pohotovost,nedalo se to už vydržet. Byli jsme v jedné nemocnici,tam mě nechtěli ošetřit,protože jsem těhotná a báli se mi dát kapačku,tak jsme jeli do Thomajerky a tam my dali obstřik. Prý zablokovaná páteř,mám se šetřit,být v teple,dlouho nesedět a spíš ležet. Což je paráda,jsem v práci a tady sedím :-( Moc to zatím nepomohlo,už teda aspon cítím ruku,ale ta záda bolí pořád :-(

Může to být skříplý nerv. Já to měla po porodu, bolela mě záda - namožená, jak jsem kojila a nosila malou. Šlo mi to také až do konečku prstů. Takže pokud ti to jde od zad, můžeš cvičit rehabil.cviky, masáž, ale asi si zajdi k Dr. Já tam taky s tím byla, nakonec jsem nekojila, tak mi dala prášky na uvolnění svalstva a cvičit. Prošlo to, ale občas s tím mám problémy.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka