Jillian Michaels-výsledek po JM 30 days shred

11.11.2012

Ahoj holky, přináším další porovnání po měsíci. Úbytek půl kilča :-)

Jillian Michaels-výsledek po JM 30 days shred

In reply to by Makrkett

Ahoj, děkuju. Dá se to stáhnout na youtube-zadáš cvičení jillian michaels a už ti to vyjede... dáš si shred level 1, 2, nebo 3 a nebo si to můžeš stáhnout na ulozto.cz.
Hodně štěstí!

No paráda!!! Je vidět že jsi fakt dřela :one: Mám to cvičení uložený a taky se na něj po šesti nedělí chystám :-) Cvičila jsi to i při kojení?

No to je skvělé!! Krásný rozdíl. Moc gratuluji, máš krásnou postavu. Mohu poprosit, jaké cviky jsi dělala na ty boky, je nějaké video nebo něco podle čeho cvičíš? A co jídelníček, máš ho nějak krouhlej? Fakt smekám :one:

In reply to by veruveverka

Ahoj, moc děkuju. Boky šly dolů naprosto sami od sebe. Je to cvičení jillian michaels 30 day shred. Najdeš to na youtube nebo na ulozto. Jsou to 3 levely a každý se cvičí 10 dní. Toto je výsledek po 30 dnech :-). Jídelníček mám stále stejný, ožezaný ho mám už delší dobu... no nebo ořezaný není ten správný pojem... naopak jím víc než dřív... 4x denně aspoň se snaží a piju k tomu delite protein. Je vytvořen pro ženy a podporu svalu. To je vše. Hodně štěstí... chce to jen vydržet a začít HNED!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka