Ach jo, kde to vázne?

02.10.2012

Ahoj holky,
tak po dnešní poradně nevím nevím, jestli vůbec budu někdy rodit nebo jestli u mě malá pustí kořeny. Dr se mě ptal, jestli chci pomoc nějakým hmatem, aby se to rozjelo, já že ano, tak on, že mě nejdřív vyšetří a pak uvidíme. No, sáhl do mě a zjistil, že na to, že mám příští týden termín, tak to na porod zatím vůůůůůůbec, ale vůůůůůůbec nevypadá, spíš naopak, že asi budu přenášet. No, tak to mě tedy nepotěšil. Při vážení minulý týden měla malá už 3330gramů, takže jestli budu přenášet, tak bude mít opravdu ta obávaná čtyři kila a obávám se, že to neporodím normálně. Tak se mi chce od rána brečet, i když vím, že si jí asi na svět nevybrečím :r: Už jsem ale zoufalá. Nahoře mám už 13,5 kila, což je taky hrozné. Já už fakt chci rodit.. :r: Přikládám obrázek pupíku, ale už bych byla ráda bez něj a s malou v náruči..

Ach jo, kde to vázne?

Jo jo, vím jak ti je... taky jsem prvního přenášela a vůůůůbec to nevypadalo ani 9 dní po termínu :-D Tak nakonec mi naplánovali vyvolání ale tu noc před nástupem si to malý rozmyslel... naštěstí byl menší 3400g ale i tak to byla fuška - tím teda nechci strašit, naopak, spíš by mě zajímal obvod hlavy než váha. Jinak jsi mě pobavila tím UŽ 13,5kg :-D Já u prvního nabrala 22kg a nyní jsem ve 25tt a mám nahoře 11kg takže pohodička :dance:

In reply to by mamacita2

No, nám řekli, že je Bela taková velká proto, že beru těhu vitamíny a k tomu piju gravimilk, že mimča z těch vitamínů takhle rostou. K něčemu jsou dobrý, ale zrovna k tomuhle tedy asi ne :00: :) A co se naší váhy (myslím tím nás maminek) týče, tak sestřenka teď taky při těhotenství nabrala 23 kilo, ale hned po porodu to na ní už nebylo vidět, což tedy absolutně nechápu..

In reply to by Calipka

no nevím,já měla v pondělí ve 39. týdnu odhad 3500 g a vitamín jsem neměla za celé těhu ani jeden :) jestli půjdu až v termínu-a jelikož to bude císař,tak nejspíš ano a nesekli se,tak malej bude mít ke čtyřem kilům taky :) s těmi vitamíny je to fáma,kamarádka je brala poctivě celé těhu a malej měl 2200 g v termínu :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

hele,ono to nějak půjde neboj ;) dle mých zkušeností z okolí ta váha zas nemá takový vliv-zrovna tenhle týden jsem mluvila s kamarádkou,která rodila čtyřkilovou holčičku,ona má zhruba 160 cm a cca 50 kilo a měla porozeno za 1,5 hodiny po příjezdu do porodnice :) naopak já jsem nedokázala vytlačit malého,co neměl ani 3,5 kila a to nejsem žádná houžvička :///: takže uvidíš,navíc odhad váhy je jen relativní,takže třeba nakonec bude mít mnohem méně ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak mě od 13. týdne všichni doktoři říkají, že to bude holčička, já jsem si holčičku přála asi o chlup víc než kluka, samozřejmě, že i toho bych milovala, ale tak víš jak, prostě víc jsem si přála holčičku, takže jsem byla štěstím bez sebe, když mi jí doktoři potvrdili. Takže kdyby to nakonec byl kluk, tak bych asi malinko "zklamaná" byla (nevím, jak to napsat, aby to nevyznělo blbě, ale asi víš, jak to myslím). Manžel naopak chtěl víc chlapečka, takže pro toho by to byla absolutní spokojenost. Ale ve výsledku je to fakt jedno, člověk hlavně chce, aby bylo mimčo zdravé a jestli to bude Izabelka nebo Ondrášek už je druhořadé.. Teď jsem si tedy objednala na netu fotoknihu s fotkami bříška, nazvala jsem jí "Izabelka v bříšku" a je taky celá laděná do růžových barev, tak bych měla pak Ondráškovi co vysvětlovat :s:

In reply to by Calipka

Na mě to teda ještě zhruba rok bylo vidět, ale nic závratného, po necelém roce jsem byla na své váze, samozřejmě že se změnila jen struktura těla - boky už se mi tolik nestáhly a bříško bylo trochu vytahané ale bez strií.... Do nového těhu jsem šla se stejnou váhou jako u prvního, 48kg :-)

Pamatuju si, jak jsme si spolu psali, když jsi byla na IUI a ty už budeš mít termín? Tak snad se miminko umoudří a vyleze co nejdřív :-)

In reply to by pavlinka77

Jé, ahoj.. :) No, co jsem teď tak koukla na Tvůj profil, tak koukám, že i u Vás se zadařilo ;) Tak to moc blahopřeji.. :) Mno, termín máme, všechny "příznaky" blížícího se porodu taky, jen ten nález zatím ne, no.. Ale snad už to přijde brzy. Jen doufám, že až to bude to ONO, tak to poznám.. ale moc tomu nevěřím :00:

Ahoj, nezoufej...to mimčo přesně ví,kdy má vykouknout :-)
A že se bojíš čtyř kil? Neboj, já rodila 4kilového macíka a šlo to (a to mám úzkou pánev...)ono jde totiž hlavně o tu hlavu...a pokud nejste v rodině velkohlavci, tak se nemáš čeho bát...jak projde hlava, tělo už proleze úplně samo :-) Změřte si obvod hlavy a uvidíš, já mám 57 a můj 58 (ženské v rodině povětšinou 57 a můj tata dokonce 59!!!)...bohužel patříme mezi ty velkohlavce...auu, no bolelo to,ale vylezl! :///:

jůůů... já tě tak chápu, dopadla jsem na kontrole podobně, nic se nechystá :n: a doktorka říkala, že přeci není kam spěchat :00: termínek mám tedy až za 14 dní... :a: :€s€:
tak držím palečky, aby holčička už brzy vykoukla :girl:
ps.: moc pěkná fotečka :one: jseš kočka

Ahoj já mám taky za týden termín (9.10) už minuly týden mi doktor řekl, že je vše připraveno a kdyby se mi něco nezdálo ať nic nepodeňuju a jedu... a co???!!! a pořád nic jen mi tvrdne bříško, bolí v zádech atd... je spousta případu kdy holkám řeknou že nic a odpoledne jedou, tak nevěš hlavu ;-) zkus si třeba koupit malinik a vařit si z něj čaj - pomáhá prý k přípravě porodních cest ja ho piju od cca 37tt a asi zabíra i když teda jen na ty cesty a porod vyvolat neumí :-(
k té váze já už mám nahoře 18kg naštestí už 2týdny nepřibírám :-) a co se váhy mimise týče je to jen orientační, tím se nestresuj malý měl před měsícem 2900g takže růst podle tabulek nějakých 250g/týdně má teď skoro 4kg což je podle mě blbost.
užívej si poslednich chvil 2v1. ;)

Jsi krásná mamka! Úplně Tě chápu, já jsem v 1. těhu přenášela víc než 14 dní (a měla jsem nahoře 24 kilo! - ale hlavně to byly šílené otoky). Jestli ale můžu poprosit za malou - nechej ji, ať se sama rozhodne, ona opravdu bude vědět, kdy je pro ni nejlepší čas, i když se to Tobě zrovna nemusí zamlouvat a už se Ti to bude zdát dlouho. Vydrž, cvič, pij maliník; pokud máš chuť, tak sexujte, ale nenech ji vyhánět doktory. Ona v Tobě fakt nezakoření, neboj:-) A to, kolik váží je už v tomto stadiu nepřesné -oni to nikdy přesně neví a může tam být i kilo a víc rozdíl, tak nezoufej a věř, že vše bude v pořádku :k: Držím pěsti

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka