Dnešní monitor srdíčka

19.09.2012

Ahoj holky,
tak dnes jsem byla na prvním monitoru. Zatímco všechny ostatní maminky jen půl hoďky seděly a pak šly v pohodě domů, tak u mě to tak "veselé" nebylo. Chvíli jsem seděla, pak začalo srdíčko lítat, tak mi sestřička řekla, ať si stoupnu. Ptala se, jestli nemám teplotu nebo jestli nejsem v nějakém stresu. Já že ne. Tak mi změřila teplotu, tu jsem měla v pohodě. Srdíčko většinu času bylo 150-180 úhozů, ale taky tam byly takové výkyvy, že najenou 135, pak najednou 198. Nakonec mi sestřička řekla, ať si zkusím ještě lehnout. Jak potom to srdíčko vypadalo nevím páč jsem na ten monitor už neviděla. Pak přišla doktorka, řekla jen "No, jde to" a že udělá ještě ultrazvuk. To jsem byla na tom monitoru připnutá už hodinu.
Po ultrazvuku řekla jen "Dobrý, za týden na kontrolu." Když jsem se ptala, jestli je opravdu vše v pohodě, tak řekla, že jo. Co je v průkazce, to nedokážu přečíst.
No, jako doufám, že je opravdu vše v pořádku. Ale mám takový špatný pocit, že Belince to srdíčko tak lítalo :( Jaké máte zkušenosti s monitorem Vy?
Moc děkuji.
Mějte se hezky :a:

Tak mě posledně na začátku lítal monitor z 80 na 150, tak sestra jen poznamenala že to jsou skoky, pak se to uklidnilo, naposledy to bylo tak 150 - 180, já teda šťouchat nemusim :) poněvadž sebe mele pořád, takže spíš je problém aby monitor pořád nevypadával.

ahojky no asi to bude vážně v pohodě. mě na prvním srdíčku taky strašně lítal ale spíš nad 170 a to mě docela sestra vystrašila ale pak jsem taky šla na utz ale ne kvůli tomu v tě porodnici skouknou každé mimi v tom 36.tt když si přebírají pod dohled a tam bylo vše ok i průtoky a pak jsem se ptala i dr. na ambulanci kam chodím do poradny taky prej ok a no a minule to bylo to samý chvilku kolem 140-150 a pak zase 170-víš a byla jsem tam jen chviličku a je pravda že při tom zrychlení se malej hýbal nebo mi tvrdl pupík..takže doufám že je vše ok ale kdyby nebylo oni by nám to řekli a nechali si nás tam jak říkal dr.

a při těch výkyvech se mimčo hýbalo?Jestli ano,tak pak je vše v pořádku,většinou ta křivka během pohybů lítá,proto taky na monitorech chtějí,aby bylo mimčo aktivní a viděli,jak reaguje na zátěž... já musím malého vždycky šťouchat,když spí a je to právě z toho důvodu... při pohybech nejdříve jde akce nahoru a pak dolů,je důležité v jakých hranicích se drží a podle toho zkoumají,zda je to fyziologické nebo už ne.Kdyby dítě mělo stejnou akci při pohybech i v klidu,tak je to špatně,stejně tak je špatně,pokuď má trvale vysokou nebo nízkou křívku.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka