Náš baronek Mára :-)

20.09.2012

Čaute těhule a maminy,
musím se vám pochlubit s tím naším miláčkem... krásně papká, skoro nepláče (až na ty strašný chlapský problémy- prdíky :s: ) Krásně jsme se rozkojili už v porodnici, takže ani doma s tím zatím nemáme problémy.
Mareček se narodil 3.9. a vážil 3,54 kg... dneska v 17 dnech má malej 4,4 kg a měří 53 cm :00: :)
JE TO MOŽNÝ? :s: :€s€:
Už to budou skoro tři týdny, co je Mareček na světě a já jsem se na něj ještě dosti nenadívala... koukám na něj skoro pořád, je krásnej... nic krásnějšího jsem v životě neviděla-fakt :h: :h: :h: Je to moje srdíčko. Sem tam ho hezky potrápí ty prdy, ale párkrát zabere a protlačí to, to se pak tak nádherně usměje a oddechne si... :€s€:
Jinak kojíme tak 8x za den (cca po 3 hodinách), z toho tak 2x v noci, což se dá zvládnout.
Zatím teda nemáme nijak moc pevnej režim... co se snažím dodržovat je koupání v sedm večer. Jinak to nechávám na Márovi, jak to bude :s:

Tady je pár foteček našeho Marečka, mojí a manželovy nové lásky :-)

Náš baronek Mára :-)
Náš baronek Mára :-)

No je krásnej , mooc gratuluji :h: , a prdíky jo to znám..sice mám holčičku ale taky nás to trápí...a krásně papká to je dobře =) , my zas za týden přibrali 490 g :s:

Děkujeme všem :€s€: ale malinko jsem ho včera asi přechválila toho našeho baronka... dneska jsem se vůůůbec nevyspala :00: Jojo, prdíky, to jsou hajzlíci.. }:) No, a teď spinká Mára... holky, mám trošinku strach aby se mu neobrátil režim... je to možný?

In reply to by Macinka Dobroška

Ahojky, :a:
taky máme doma Marečka. Jsou mu 4.5 měsíce a prdíky nás vůbec netrápí, pač kamarádka nám poradila, abych při každém kojení dávala 1-2 kapky Espumisanu na prso. Používám od příchodu z porodky a vůbec neznám problém s prdíkama. Nemůžu si tyto kapičky vynachválit. Všem moc doporučuji.
Papa :a:

In reply to by Macinka Dobroška

u nás to samé,ale jednu noc spí krásně,druhou se furt budí,ještě je čas než si prcci zvyknout,ale někde jsem četla aby mimísci pochopili kdy je noc a kdy den,že třeba přes den by nemělo být doma ticho i když spí,pustit nějakou hudbu dělat normální domácí věci atd. v noci naopak ticho nerožíhat světlo a když už tak nějaké slabounké,tak snad jsem poradila oni si zvyknou,chce to čas :one:

Jednoduše...krása :one: :€s€: :h: Nádherná trojka,moc vám to sluší,užívejte se navzájem :h: :a:

ahojky

malej je moc hezkej s tou váhou to je mazec teda kilo za 3týdny to je pašák :s: naše eliška nabírala kilo přes měsíc :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka