tak se jdem ukázat - Jiříček 28měs, Áda 2 měs

29.07.2012

Ahoj holky,
Jirka už má skoro 28 měs, užíváme si léta, chodíme na koupák, po výletech, po babičkách - díky zlatému miminku berou chlapi ssebou i ženský, takže Adélka už byla pouštět draka, 2x v zoo, jela i vláčkem do dinoparku a spala na chalupě...maminka si to taky užívá, jelikož s miminkem Jiříčkem do jeho 6ti měs byla prakticky zavřená doma.
Jinak Jirka se konečně tedy začíná rozmlouvat, opakuje hodně slov, začal konečně i trochu spojovat, říká celá slova .. tak konečně pokrok :-) Jinak je to rošťák první kategorie }:) }:) jo a neskutečně miluje našeho pejska, dokonce tuhle říkal, že naši Sany bude venčit sám a myslel to opravdu vážně...:-)
Adélka je beruška maminčina, usíná sama v postýlce, hezky přibírá - je to hezký pucliček, v kočárku už je taky většinou v klídku bez řevu, plaká akorát dost večer, ale to je tím, že už je unavená, jinak se to fakt dá s takto malými dětmi hezky zvládnout - samozdřejmně s pomocí manžela.
Posíláme pár fotek a letní pozdravení :a: :k:

tak se jdem ukázat - Jiříček 28měs, Áda 2 měs
tak se jdem ukázat - Jiříček 28měs, Áda 2 měs
tak se jdem ukázat - Jiříček 28měs, Áda 2 měs
tak se jdem ukázat - Jiříček 28měs, Áda 2 měs

Marcy teprve teď jsem se dostala k tomu sem napsat, moc gratuluju k Adélce, je úžasná! Moc vám to všem sluší!! Nevím jestli jsi to tu už nepsala, kdyžtak dortaz ignoruj - žárlí Jiřík na malou? Jak to zlvádáš? Karolka zásadně při kojení potřebuje čůrat, napít, obout atd. :s: Ale jinak už se srovnala a je to čím dál lepší tak snad už máme to nhejhorší za sebou :00:

In reply to by jjanculka

Ahoj, díky :-) a Jirka nějak ani vůbec nežárlí, pořád celý těhu jsem do něj hustila, že miminko bude papat od mámy mlíčko, stejně jako on, když byl malý, atp. a asi je to o povaze, ale nežárlí, fakt...malé si skoro nevšímá a dělá si ty svý lumpárny, takže o to to mám teda jednodužší.

Marcelko, konečně se dostávám k napsání a to jsem ještě nesepsala ani porod a jak to s Ondráškem zvládáme... Je toho nějak moc :00: :) Máš krásňoučkou princezničku, Mací. Co podoba? Je víc na Tebe? Jiříček je spíš na taťku, ne? I když já to často spíš nevidím než vidím :///: Je super, že podnikáte takový parádní výlety :one: a hlavně že s vámi může jet bez problémů i malinká ;) Mně se do toho moc nechce, protože Ondra často brečí, když nespí a to jsem stejně akorát nervozní, kdybych měla být někde extra mezi lidmi. I kdyžz o ZOO přemýšlím, Kubík by byl nadšený :) Moc Ti přeju, že máš doma takové zlatíčko, však si to zasloužíš, když Ti dal Jiřík tak zabrat!!! Tak Ti Adélka v kočárku třeba jen kouká a nespinká? A doma Ti takhle taky vydrží? My měli třeba včera takový pěkný neuplakaný den a dneska zase zpátky - nespím, brečím. Vezmu do náruče a brečí dál. Jeslti ho bolí bříško nebo co já vím... Tak ještě jednou - krásné dětičky, krásná maminka - všechny vás zdravíme :a:

In reply to by Majae

Ahojky, nevím teda, malá není na nikoho vyloženě podobná mi přijde, má zrzlavý vlásky,taťka je taky trochu nazrzlej :-) no a to tw naprosto chápu, že se ti nikam ani nechce, když je Ondi uplakaný, však ty sis taky zkusila s Kubíkem svý..je to teď aspoň trochu lepší? malá třeba vyloženě nošení nevyžaduje, docela i si vysačí, že si hraje v lehátku, nebo kouká, ted ve 2,5měs se nám už otáčí na bříško!! tak se i zabaví tak..je holka zvědavá, když se nosí, tak zásadně tak, aby viděla, žádný klubíčko...tak co ti mám povídat, pohoda. no a kočárek a jízda autem se už taky zásadně zlepšily, malá už skoro nepláče..zato jirka nám řvával v autě ještě v roce a půl...moc bych ti přála taky, aby byl Ondi spokojenější, ale třeba i to bříško ho zlobí, přeci jen ti kluci na to víc trpí.

no maci strasne vam to slusi a uplne na me srší pohoda aduska je fakt poklad jsem desne zvedava na tu moji bobinku :h: :h: :h: :h: Jirik je uplne uz veliky klucik jak nam vyrostli vid to je desny:))))moc vas zdravime

Ahoj Marcy, jste perfektní rodinka, vypadáte všichni moc spokojeně a to je super :one: Adélka je fakt zlatíčko. Taky jsem zvědavá, jaký to u nás bude, s Klárkou se taky nedalo nikam chodit, v kočáře šíleně :^O^:, no hrůza. Za to teď by se vozila pořád :00: Užívejte si prázdnin a mějte se krásně :a:

Ahoj Marci, moc ti to sluší a vypadáš spokojeně ty i dětičky, tak jen tak dál ať je malá tak hodná a ty si to dvojité mateřství můžeš užívat. Jen mě trošku vystrašila tvoje řeč , že malá je přesně opak Jiříčka, protože jestli to tak bude i u nás tak potěš koště, Vojtík byl totiž jako mimčo zlatej, až na ty prdíky :-). No ale to poznáme. Zdravíme

týjo Marcy, to se nádherně čte :). Jsem ráda, že ti Adélka dává tolik možností. V porovnání s Jiříkem si toho člověk pořádně váží co? Moc ti to přeju. A koukám, že léto si opravdu užíváte, to jsem strašně ráda.
Jiřík je teda frajer. Petík také už hezky mluví. Nejdou mu vyslovit některá písmenka, ale dává už věty, i když primitivní. Už si s nimi člověk pokecá že, už mě nebavilo to miminkovské žvatlání, už to ani neumím :)
Zdravíme a máváme :)

In reply to by Slunko

Ahoj Káťo,
to víš, my (já a ty) to měli s prvorozenýma skoro přes kopírák, takže si Adélky hrozně vážím, jaká je a užívám si toho moc a moc :h: :h: . Jirka věty taky primitvní :-) ale pokrok to je :-) no a dnes se teda předvedl Jiříček náš :( zase amok po delší době - jeli z chalupy domů a vymyslel si jet do obchodu, což jsme nechtěli - byl úplně bez sebe, ječel až se zalíkal,a mlátil hlavou o zamčený dveře, ptž.chtěl utéct z bytu -... hele, dělá petík něco takovýho? až tak moc? my máme opravdu experta!

In reply to by marcy

Hlavou o nic nemlátí, ale amoky má taky. Doma si s ním poradím, to ho ignoruju, odcházím, příp. zavřu za dveře a pak pochovám a on toho nechá. Ale před 14 dny jsme byli na svatbě a tam mi stropil scénu na WC, kdy chtěl házet toaleťák do mísy a kadit sám (nedokázal tam ale vylézt) a chtěl, abych byla za dveřmi. Tak jsem ho tam teda nechala, at to zkusí, přičemž se pokadil na zem, takže jsem to tam spacifikovala, ale potom jsem ho utírala a to se vztekal podruhé, že chce sám, zabouchnul za sebou a nechtěl mě tam pustit. Prý ho slyšeli ječet až na druhém konci sálu, kde bylo WC. Musela jsem ho řvoucího vynést ven a tam to pokračovalo, protože se do toho ještě vložila babička, s tím že ona to přeci zvládla, ale ještě to přikrmila, jak se mu "věnovala". Musela jsem ho nechat být. Někdy mu ale dám i na zadek. Docela pomáhá počítat do tří. Ríci, počítám do tří a pak (nějaký důsledek) a docela to funguje... Tyhle jeho stavy nesnáším, bych ho nejradši seřezala dofialova :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka