Čekání na výsledky z krve a sbírka testů:)

16.07.2012

Ahoj holky,minulý týden jsem Vám posílala moje první slabě pozitivní testy. Dnes si budu volat do CAR pro výsledky z krve, co mi brali v pátek. Dneska jsem 34 den cyklu. Posílám vám moji sbírku testů (ten spodní je ze dneška).Myslíte si, že trošku sílí? Neměly by sílit víc? Asi bych si neměla dělat test každej den co? Ale já jsem po 4 letech snažení úplně na palici:)

Čekání na výsledky z krve a sbírka testů:)
Čekání na výsledky z krve a sbírka testů:)

Tak jsem si holky volala na výsledky z krve a HCG je 33,5. Sestra říkala, že to není ani pozitivní ani negativní :?
Krev mi brali v pátek, tomu by odpovídal ten druhý test odvrchu. Tak co myslíte, je to málo co?? Ach jo.

In reply to by Verounik

Ahojky, to je zase blbost že to není ani negativní ani pozitivní. Na tu sestru honem rychle zapomeň ;) Testíky ti krásně sílí. Moc ti to přeji, vím co to je snažit se dlouho, my se snažíme už 28 měsíců. Můžu se zeptat, co jsi podstoupila za léčbu v caru? Jinak moc držím palečky, určitě to ale bude dobré.

In reply to by lidus84

Nejdřív jsem docházela do Sanusu v HK. Hormonální profil byl OK, manžel je úplně v pořádku. Několikrát jsme absolvovali nestimulované IUI-bez úspěchu. Pak jsem podstoupila laparoskopické vyšetření kterým zjistili, že je vše v pořádku, včetně průchodnosti vejcovodů a vyloučili endometriozu. Pak jsem podstoupila IVF, kde mi při ET dali dvě embrya. Výsledkem bylo biochemické těhotenství, které skončilo samo když přišla MS. Pak jsem byla na KETU, kde mi dali jedno embryo a to se neuchytilo. Pak jsem přešla do ARLETY v Kostelci-asi jsem prostě potřebovala změnu. Tam jsem byla na stimulovaném IUI-taky bez úspěchu. Podstoupila jsem vyšetření průchodnosti vejcovodů-vše ok. No a teď jsme se tak nějak připravovali, že příští měsíc půjdeme na IVF-ale řešíme ty moje pozitivní testy :///: Dneska byla čárka zase silnější tak uvidíme-ale jsou to nervy příšerný :00:

In reply to by Verounik

Když ti brali krev v pátek tak ti jí musejí vzít za 2-3 dny znovu aby to měli s čím srovnávat jestli se to znásobí, pozvali tě na další odběr? jinak se nedá říct jestli je to málo nebo hodně...držím :one:

:a: Myslím, že proužky pěkně sílí a není se čeho bát. Jen pro porovnání můžeš juknout ke mě: http://www.mojetehotenstvi.cz/co-myslite-95
Bych ti ty pěkný dálnice mohla závidět, já u všech testů tu druhou čárečku měla slabší. Ale přiznám, že jsem dělala jen 4 testy, pak jsem nevydržela a objednala jsem se k dr, která mi to potvrdila.
Moc ti držím palce, aby bylo vše v pořádku :k: Dej vědět, jak dopadla krev :a:

Ahojky,taky bych řekla,že sílí :k: !Chápu,že to není po 4 letech snažení lehké.Držím pěsti :one: !

Ahojky mě připadá že sílí, a pokud to děláš každý den tak je ten rozdíl vidět pomaleji , držím palce ať sílí a testy ti dobře dopadnou :k: :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka