Ultrazvuk 3. trim :-)

09.07.2012

:€O: Milý deníčku :€s€:

dneska jsme s budoucím taťkou natěšeně naběhli k paní doktorce na kontrolu mimíska :s: Nemohli jsme se dočkat velikého ultrazvuku, který nám byl minule slíben :€s€:

Ale dočkali jsme se :€s€: :€s€: :€s€:
Po tom, co mě paní doktorka prohlédla, jsme zavolali i toho zvědavého tatina a začalo velké měření :one: Všechno vypadá naprosto správně a v pořádku. Poprosili jsme i o 3D fotečku a co se nestalo?!? Maličké se nechalo vyfotit !!!
:€s€: :€s€: :€s€: ale jen z profilu a to ještě tak, že vypadá, že ho to pořádně otravuje, ten náš přístroj protivnej :€s€: Ale co, hlavně že tu fotečku mám... je to celej tatin... to je jasný už teď :€s€:

Přikládám fotečky našeho :€O:

Jo, abych nezapomněla... jak jsme tam tak koukali na tu obrazovku a sledovali naše mimi... já jsem opět pytlika neviděla, ale manžel ho opět viděl a je si už jistý, že to bude Mareček :s: :s: :s: Tak jsem fakt zvědavá :€s€:
Každopádně to bude dobře zakrmené miminko :dance:

Ultrazvuk 3. trim :-)
Ultrazvuk 3. trim :-)
Ultrazvuk 3. trim :-)

Krasny mimous a ten pupik, no zavidim :-). Tak se nechame prekvapit, jestli se v zari obdarujete Mareckem nebo Petruskou :-).

Já byla na 100% přesvědčená, že vidím pytlíka, a je z toho Soninka :h: :s: , tak snad se manža taky nepřehlíd ;-).

Mareček je nádherný jméno, moc se mi líbí, ale chlap s tím nesouhlasil, tak jsme nakonec vybrali jiné. Naštěstí to Soňka rozřešila za nás :///: :a: .

In reply to by Barče

No vidíš, Soňa je taky krásný jméno... to nás ani nenapadlo :€s€: No, nám je to celkem jedno, jestli bude pytlík nebo ne :s: ale jak říkáš, za nějakej ten týden se dozvíme, jak dobrý má manžílek oči... a jak dobrou má fantazii :€s€:

no moc krásná fotečka a hezký pupík,vy taky Marečka?no my zřejmě budeme mít taky Marečka.moc hezké jméno

Markét krásné fotečky, jak malého překvápka, tak bříška. Fakt ti těhotenství moc a moc sluší!!!
Jsem za vás ráda, že se prcek konečně nechal vyfotit a jsem opravdu zvědavá, zda se vám ten Mareček narodí, já ti ho "věštila" už na začátku že? :-)))

Krásná fotka :h:
jdu ve středu taky na UZ a doktorka mi slíbila, že pokud to půjde, pokusí se také o 3D foto, protože minule se zase nezadařilo... ta holka moje se vůbec nechce fotit :n:
Tak ať se daří, máš krásné :€O:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka