Davídkovi je 1 měsíc

02.04.2012

Ahoj,tak už je to dneska přesně měsíc,co se Dáda narodil :) Bohužel je zrovna nemocný,chytil od bráchy kašel a rýmu :( ,ale zvládá to dobře.Pořád jenom kojíme,za 14 dní přibral přes půl kila,když jsme šli z porodnice vážil 3824g.(porodní váha byla 4080g)a minulí týden v poradně měl 4600g. :) Jinak je docela hodný,teda když ho nebolí bříško,to ho musím nosit když brečí :00: .Tak papa :a:

Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc
Davídkovi je 1 měsíc

já se nad tím vaším miminečkem pokaždý tak dojmu :h: , je to nádhera ty malý stvořeníčka a Davídek je vážně povedenej, takovej okáček a ty vlásky.... no prostě nádhera. Já si budu muset tyhle fotky a zprávy o nových miminkách zakázat :s:
A tobě to moc sluší, jsi takovej drobek sympatickej :one:

PS: a jak Davídkovi chutná :one: :hu: :a\|: :$}: :one:

In reply to by Kajula

Káji,ty prostě víš co máš napsat :) ,tvůj komentář mě vždycky potěší,moc děkuju ;) A jinak já nejsem moc drobek :s: ,mám pořád 10 kg navrch a nejde to dolů :00: .No a taky vím o čem mluvíš,taky jsem se vždycky rozplívala nad novýma miminkama a takhle to dopadlo :///: :s: . :a:

In reply to by zakelka

ale vážně mi přijdeš taková drobounká, žádných 10 kg navíc bych ti neřekla :n:
- ty ženský hormony, to je něco, že? :s: Měly bysme dostávat ještě příplatek za jejich náročný ovládání, když s náma takhle cvičí :s: :s:

Ahoj :a: mno je krásnoučký!! :€s€: když si vemu že zítra je malé mesic to tak strašně rychle utíka :00: :q: nadherně ti příbíra :one: Tak se opatrujte celá rodinka hlavně at se Davídek rychle uzdraví :k: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka