8 měsíců

31.03.2012
8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců

Ahojky,
no super, že bylo vítání pohodové a užili jste si to :one: :€s€: My byli na 4.měsícíhc, tak byl hodňoučkej, teď už nevím, jestli by vydržel - určitě by halekal :s:
Jinak holky jsou samozřejmě kočky, ale to ty víš viď ;) :D Tobě to taky moc sluší, po porodu už nemáš asi nic nahoře :one:
U nás bylo v sobotu a v neděli bílo, ale na dnešek to slezlo, jen je takový moribundus, fuj se dívat i z okna :00: No naštěstí mám okna umytá, tak mě to tak netrápí.
Tak se mějte krásně a posílám :€s€: alespoň takhle :D

In reply to by Sharik41

Ahoj Šári, díky. No u nás na vesnici je vítání vždycky jednou ročně a tak tam byli děti narozený v roce 2011, ty starší to maj vždycky horší k zabavení, trvá to docela dlouho s tím představením a proslovem ale dalo se. Já mám okna tak na hraně, ještě nejsou špinavý ale čistý taky né, ale kvůli velikonocům to neřeším, jedem pryč. Já je umývala 1.ledna :///: :s: :///: , bylo 10C, svítilo sluníčko, no jak na jaře, tak mě to nedalo a pustila jsem se do toho.

tak to je bezva že to dopadlo tak suprově ;) aspoň jste si to moc užili. TO počasí je katastrofa :( holky jsou kočičky roztomilé okaté moc moc hezké. :kiss:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jé ahojky :a: , děkujem. No Sofinka od půl roku prospala celou noc. Ale to Nelčino vstávání mě neva, u kojení obě hned usnem, po chvilce se proberu a předělám jí do postýlky. Spíš bych jí ale trochu prodloužila noc, ranní budíček o půl šesté mě trochu ubíjí, než rozlepím oči a proberu se tak mě to trvá. Tak k nám teda sníh ještě nedorazil.

Jéé to jsou teda princezny :h: . My když jsme měli vítání občánků tak jako jediná to Barunka prospala celý :s: . To máš pravdu ted je to hnus počasí tak doufejme že se brzo zas oteplí a budeme si moc už užívat sluníčka :ww: . Tak se mějte krásně :a:

:€s€:
krásné fotečky :h: malá je nádherná a moc vám to na společné fotce sluší :one: všem třem :h: taťulda má krásné baby doma :///:
užívej jara a krásný zítřejší apríl :h: :€s€: :a: :a:

In reply to by Verča..

:€s€:
dnes to byl vyloženě apríl :///: každý si mohl vybrat co se mu líbí za počasí :k: jen škoda že tak fučelo :( chtěli jsme na zahradu :k: :k: :k: loni jsme s babčou sázely jak divé po celé zahradě jarní cibulky a teď si tu nádheru nějak nemůžu vychutnat :k: :k: :k: :k:
ale věřím že to brzy přejde :€s€: :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka