Jsme nemocní :(

05.03.2012

Ahoj tetičky,
jsme úplně už nešťastní ... .Táta domů donese obrovitánskou rýmu a Vojtíšek to odnese dvakrát tolik ne-li víc.Začalo to ve středu mírným pokašláváním,tak jsme ve čt šli k Dr, ta řekla, že na odposlechu nic neslyší, tak že by to ještě neřešila, že mám hodně kojit a dávat ho na čerství vzduch.Když už se mi začal dávit, to byla sobota,volala jsem Dr.Něco nám doporučila, takže honem honem do lékárny.Celý víkend jsem si to užívala sama,manžel jezdil po robotě :( .Jsem z toho už taky hotová, pač Vojtíka skoro nic nebaví, musím se mu pořád věnovat.O utírání nosu a odsávání ani nemluvím, to mi pak řve ještěpůl hodiny.V neděli už i přestal papinkat.Žádné příkrmy ani pití, jen prso, ale v takovémíře, že musí mít hlad.Víkend jsme ustáli naštěstí bez teplot a teď píšu zrovna po návštěvě Dr.Předepsala nám nám nějý sirup a kapky a hlavně čerství vzduch.Je mi ho tak strašně líto!!!Snad nás to brzy přejdea už tu chřipajzňu neuvidíme pěkně dlouho.
V pátek unás byla švagrová s malou, tak snad to nechytnou.Foto a info dodám později, pač to stojí za to :s: :s: .
Pěkně jsem si tady poztěžovala, ale bylo to potřeba :one:
Mějte se moc hezky i s mrňatama

Tak jsem včera lehla i já z velkou zimnicí a nakonec teplotou, naštěstí jen 38, 3 :00: .Hlava mě bolela jak čert a zmrzlá v mikině pod duchnou :s: :s: .Vojtíšek se ode mě pěkně napil, tak doufám, že si vzal na horečku protilátky.

In reply to by Hellen123

jé,děkujeme ...vypadá to už mnohem lépe, jakjsemdostala teplety já, Vojtíšek je mít přestal :qu: ale ještě ten kašlík no.Paní Dr říkala, že víkend ještě uvidíme a ať se zase ukážeme.To je určitě díky tvé pusině :s: :)

In reply to by Kajule

tak to jsem ráda že už to vypadá lépe to je super. Kašlík rychle odezní a budete zase jako rybičky. No kdyby to bylo díky pusině tak jsem ostuda že jsem neposlala ještě předtím než jste onemocněli to byste byli třeba zdraví a žádný moribundus by vás nenapadl.

Ahoj Káji, tak to mě je líto, hl že už máte to nejhorší za sebou. Je to hrůza vidět děti v takovým stavu co. Neboj, brzy bude líp a Vojtík zas bude smíšek.

maličký snad bude brzo klid my jsme teď měli taky kašlik a rýmu ale v normě takže stačila domácí léčba quixx a mucosolvan junior. Tak snad budete brzo zdraví a na zprávičky a fotečky se moc moc těšíme

In reply to by Hellen123

Helenko, děkuji i za příspěvek na FB.Jo mukosolvan jsme měli prvně po telefonátu Dr, dnes nám ale dala něco jinýho.Jsem v tý lékárně od víkendu nechala mailant :s: :s: No a to měl ještě minulý týden zánět spojivek :00: , ale to bylo raz dva fuč po namazání.

In reply to by Kajule

Jo a chtěla jsem se zeptat ... inspiroval mě Michaelkův hrací stan.Chtěla jsem napsat k němu, ale už nevím, kde jsem ho viděla na fotkách :///: .To je prosím tě od kolika měsíců??Já viděla jen tak rok plus.

In reply to by Kajule

Kájulko viděla jsi ho na FB nebo možná na e-mailu ještě taky. No jinak od kolika je to nevím mmt mrknu na krabici na krabici uvádí od tří let ale má ho hodně maminek pro dítka nikde jsem nenašla nic co by mohl spolknout nebo tak nic takového tam není je to všechno v jednou kuse Míša ho zbožňuje má tam ve vnitř plyšáky tak se v nich válí a c přední síňce má hrací hrazdičku samozdřejmě že když je ve vnitř tak nakouknu po chvíli co tam dělá ale upřímně řečeno když leze ta může udělat kde co a sebrat tady nemá co je to měkké takže si neublíží.

In reply to by Hellen123

Jo na fb ... akorát nevím, kam to dám a to máme velké místnosti.Musím zjistit, jak se to prodává veliké.Dá se to použít potom i ven, že jo?Já to teda vidím poprvé :///: a fakt to máš super :one: .No a na mailu - teda machr, jak se staví o vysavač :s: :s: , zachvíli bude luxovat.Vojtíšek vysavač úplně zbožňuje ...

několik možná měsíců zpět jsemse tady dočetla, že při rýmě pomáhá nakapat MM do nosu kojeným dětem. Už několikrát jsem to zkusila a vždy to opravdu skoro zázračně pomohlo. Držím pěstě.

Tééda prdelka malej, snad už bude líp :( Je hrozný, když jim něco je a nemůžeš pořádně pomoct :(
Tak se mějte a držím pěsti, ať je brzy líp :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka