Skřípnutí v bříšku?:(

03.01.2012

Ahojte těhulky, chtěla jsem se zeptat. Jsem ve 28tt a včera večer jsem si dřepla, mírně jsem se přikrčila a cítila jsem takové škubnutí pod žebry. Takové zvláštní, nepříjemné. Mohla jsem tím miminku nějak ublížit, nedej bože mu něco zlomit?? Děkuji moc za odpověď..

Ahoj :) a nebude to spíš tím že jsi mu tam zmenšila ten jeho prostůrek a cítila jsi jak tě miminko šťouchlo? Si myslím že to tam má dobře zařízené abychom mu jen tak neublížili neboj :€s€: .

In reply to by veruveverka

To věřím, muselo to být nepříjemne.
Myslím si, že se miminku takhle nic stát nemůže. To by musela být silna rána na bříško. I tak, je to zvláštní, když si uvědomím, že mi v bříšku roste malý prďolka :h: je to zázrak!
Bobek, jak jsem ho jednou na sonu viděla, jak je tam poskládaný jako "sardinka", vypadalo to, že tam moc místa nemá a přece si s tím umí poradit a zvládá to. Ono to miminko si samo pomůže. Nic jiného mu ani nezbývá :n: :///: .
Tak se držte, :a: Gabka a bobci

In reply to by Gabka 3v1

:€s€: děkuji, a ty čekáš dvojčátka, podle té fotky? A v kolikátem jsi tt? Jojo je to super pohled na tom utz, vždy se moc těším až ho znovu uvidím, ten můj nebude moc fotogenckej, potvůrka má pořád nožky na čele :s: a nebude se fotit a nebude :s:

In reply to by veruveverka

Dvojčátka už jsou na světě 20 měsíců, tentokrát čekáme jedno miminečko! Teď jsem ve 25tt, strašně to letí, ale ještě máme dlouhou cestu před sebou :€O: . Focení není ani naše záliba, máme jen jednu fotečku a to ze 7tt, kdy mi dr. potvrdil těhotenství, potom nic :n: .
papa Gabka a bobci

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka