rada :-)

09.12.2011

Dobré ránko maminky a dětičky, ráda bych znala Váš názor nebo zkušenost. Blíží se vánoce a ráda bych koupila malinké mluvící hračku, ale otázkou je zda mluvícího pejska nebo mluvícího méďu?
Budu ráda za každou odpověď :-)
Děkuji a mějte se moc hezky Katka

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky,malému bude na Vánoce skoro 7 měsíců a koupili jsme mu pejska českoanglického od FP,pak dostane ještě spoustu mluvících hraček..vrtačku,balon od FP,počítač od FP apod. myslim,že děti ty hrající hračky bavěj daleko víc a sama to vidim u syna...má několikery "klíče" ,ale nejvíc se mu líbí od playscool,nebo jak se to jmenuje ty mluvící..s tema si hraje pořád...

In reply to by wond3r

Ahojky, také ti děkuju za odpověď a koupím toho pejska :-) Já mám druhou holčičku a můžu říct, že první dcerka byla "alergická" na kolotoč nad postýlkou a hrající hračky jí bavily chvilinku tak jako štěrchátka apod.Plyšáci ji teda berou dodnes (6let). Druhá ta teda miluje všechny hračky, ale plyšáci ji zas až tak neberou, možná až bude kapku starší :-) Ještě to obhlídnu na netu a moc děkuju za tipy :-))
Měj se moc hezky :a: :a:

Ahoj, mi kupovali mluvícího pejska od Fisher Price a to bylo Elišce na Vánoce 8 měsíců ,a hraje s i s ním dodnes ( v dubnu jí budou 3 ) Je fakt suprovej,naučila se s nim barvy,DOPORUČUJU !!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka