Náš Adámek 2,5 roku

18.10.2011

Fotečky Adámka z poslední doby...

Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku
Náš Adámek 2,5 roku

Tý jo, na té poslední fotce je fakt extra dlouhej :one: Ale zase na nekterých je to ještě takový to "miminko" roztomilý. Víš jak to myslím, prostě chlapeček, ale někde je fakt takovej vyspělej :///: A krásně vyfešákovanej ;)

takovej frája a jak se už inteligentně tváří....když si vzpomenu na srazík v Podmitrově, jak se mu moc chodit nechtělo, tak teď strčil dubňátka do kapsy, to ho už ani Emma nesrovná do latě :///: a jak je šikovný a trpělivý, budeme muset plastelínu taky vyzkoušet...chudák moje nová sedačka :€z€:

In reply to by prochdana

To joo Dančo, tam byl s Kubíkem od Martinky poslední, který nechodil! ;-) A jak to dohnali kluci!! :-) A už se umí pěkně prát...my ti poznali totiž novou tetu a ta má Matyáška (o 2 měsíce mladší než Adu) a ten je děsně zlobivej, ale to jste holky neviděly...jestli jsem někdy řekla o našem Davidovi (synovci), že zlobí, tak to beru zpět!! :s: A Áďa byl furt takový dobrák, všechno mu půjčoval a chtěl si s ním hrát, ale Mates néé, furt mu všechno bral (Áďovy hračky) a furt po něm lezl a otravoval ho až najednou přišel den a Áďa se ohradil a začli se prát, ale jako fakt boj, nejdřív, jsem nevěděla, co dělat...ale když ten Mates si to fakt zasloužil a ta jeho mamka to ví, tak jsme je nechali, aby se nastolil pořádek...takže od teďka je už z Ádi i pěknej bitkař!! Takže bacha na něj!! :s:

In reply to by Renecka

Renčo, modelína je vážně pecka!! Jeho totiž nic moc dlouho nezabaví a tohle joo...a hlavně voní, né jako ta stará klasická tuhá...je pěkně měkkonká a Áďa má k tomu nůžky, krájítko a rádýlko a teď i nově ty vykrajovátka a moc se s tím zabaví. Když se modelína zašlape do koberce, tak po uschnutí se dá pěkně vyluxovat...takže my jsme s ní spokojený! :one: Zkoušeli jsme i takový ty kuličky, ale to se matlalo a po 3 dnech byla na vyhození, byly v tom zamotaný vlasy, bordel...to tahle ne a maj různý sady zubař, cukrárna, pizzař...všechno možný, tak bude Jéžíšek nadělovat hlavně tohle!! ;-)

teda ten zase vyrostl :one: je to chlapak.Koukam,ze ma delsi vlasy a moc mu to slusi!!!Krasne si hraje s modelinou.Kubise to take moc bavi.....V te vane a u skrine je opravdu jak 4lety ;) tak moc zdravime :a:

In reply to by oskopucek

Ahoj tetko, fákt myslíš? Je to z těch fotek tak poznat? ;-)
Jj, vlásky měl trošku delší, fotky jsou tak z posledního měsíce, teď už je zase ofikaný, ale to na tý poslední fotce s kšiltovkou není poznat! :s:
My Vás taky zdravíme a hoď nějaké akutální foto Kubíse!! :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka