Co u nás novýho....

20.09.2011

Holky tak jak jste se měli v pátek?
Jak to jde dětem ve školce? A co práce (těch co se to týká?)
Fila chodí do školky, chodím si pro něho po spaní, zatím tam usnul jenom jednou, takže sranda s ním. Učitelka si na něho zvyká, tak uvidíme co dál. Chtěli jsme zažádat o speciálního pedagoga nebo jak se tomu říká a nemáme nárok, že prý se jedná o lehké postižení, tak nevím co si o tom mám myslet. No snad to učitelka s ním zvládne, nerada bych ho dávala do speciální školky. Jinak se pořád zlepšuje a zlepšuje, ale to víte, je to běh na dlouhou trat. Ráno ho nemůžu do školky dostat a odpoledne zase ze školky.
Práce - jezdím a chodím na pohovory, no a výsledek ....nabídli mi jednu práci, ale ještě o tom nevím nic, protože jsem byla u té firmy na pohovor na jiný post a že se jim hodím na něco jiného. Tento týden se mi mají ozvat a dát mi bližší informace, tak uvidíme. Jinak se bavím tím, že uklízím a MMB.
Tak mi napište jak se taky máte, at se trošku orazím :s: :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ani mi nemluv-my máme pozemek.... nebo spíše můžeme mít (vždycky měl být můj)-teď jen babi vysvětlit, že bez hypo to v dnešní době nejde.. Ale do hypo jen když budeme mít oba práci-chtěli bysme začít stavět na jaře-počítám, že dva mega by měli stačit, pokud nám ho dá. Pokud ne, tak budeme řešit i pozemek-ani jeden z nás není zvyklej být v bytě a dává nám to dost zabrat... Jinak kolem Olmika staví na klíč a pak to prodávají.... Manža si taky pohrává s myšlenkou, že by jezdil po dálnici z Olmika, kdyby ten pozemek nevyšel. Už jsem z toho nějaká unavená... Navíc bysme potřebovali prodat auto, neb je tam oprava za cca 35tis. a i je podezření, že odejde spojka, takže krát dva a to si radši pořídíme nové za ty peníze... Jak najdu práci, tak i mozek snad začne zase fungovat racionálně a nebudu se v tom tak plácat. A co byste si představovali za domeček? Jo a málem bych zapomněla-stěhování nebude, páč jsem dneska řešila školky, kdyby náhodou a byli bysme v pr... nemají místo ani v okolních vesnicích. Takže teď musíme dokopat majitele bytu aby udělal tu novou elektriku co slibuje, neb nám dneska zase prskala zásuvka... nebo najít byt tady kvůůli školce pokud chci do práce.... Já se asi zblázním. Když se daří, tak se prostě daří :-(

In reply to by Blue Jane

četla jsem. A zírala jak Pavlínak byla velká, ale zvládla jsi to na jedničku. Já bych tam asi omdlela. Gabča je hrozně šikovná, až půjde příští rok do školky tak tam bude za hvězdu. Že posíláme pusinku.
Dneska byl Fila zase prý o něco lepší, zatím tam ale nedokáže spát, tak večer padá na hubu :s: S tou prací máš pravdu, třeba se poštěstí zrovna něco dobrého. NO a s tím uklidem už mi nabízela kamarádka, ale mám toho plné zuby a to nechci vidět jak bych to dělala, kdyby jsme měli větší byt nedejbůh barák :00: Ale mám to tu pěkně uklizené (zase na rok :s:)
Gabča a Filípek

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka