Máte někdo zkušenost????

24.08.2011

Maminky, nemáte některá osobní zkušenost s tímhle "auťákem"?? Přemýšlím o koupi k vánocům.....

Máte někdo zkušenost????

Taky budeme kupovat něco podobného. Malej vyzkoušel u známých motorku, to se mu docela líbilo. Odřážedla ho neberou, máme i šlapací 4kolku, ale tohle je pro něj lepší, protože se bude cítit jako táta, když řídí.
Od šlapacího mě všichni kolem odradili, taky jsme tak dostali tu 4kolku. Nakoupili to dětem, a pak jim to leželo v garáži, radši si vlezli na odstrkovadlo nebo koloběžku, prý to pro ně bylo snažší. Takže u sousedky máme traktor, další sousedi mají takový to krásný autíčko plechový, pořád mi je nabízí. Asi chtějí víc místa v garáži :))
Ale každé dítko je jiné. A rozhodně z něj nebude obézní dítko, když si párkrát vyjede v autíčku :))

máme taky auto na baterky, ale dostali jsme starší. Nové bych nekoupila. Malého to moc nebaví. Má 23 měsíců a mnohem radši jezdí na odrážedle, kde se může pohybovat. Jinak je to krásné auto, ale určitě je lepší se šlapkama. To je můj názor.

Je nádhernej, ale já mám v plánu koupit šlapací, ať se taky pohne, nechci vychovávat z dětí obézňáky:-)) ať si hezky zvykaj na pohyb:-))

Ahojky máme ho v červené barvě ale mercedes má silnější motůrek než audina.Moc toho nevyjede.Jinak spokojenost

Je to moc hezká věcička, spíš hračka pro tatínky, dělají to s dálkovým ovládáním....takže si s tím vyhrajou víc než děti... myslím si,že dárek k Vánocům je to hezký (i když bych to pořídila až po zimě ) ...myslím, že by s tím tvůj prcek nejezdil každý den, jednou by šel po svých, jednou v autě... nevidím na tom nic špatného :)

nechci rejpat protoze zkusenost nemam, ale jestlize je to na baterky tak bych do toho nesla deti se maji pohybovat a radsi bych koupila trakturek ci auto se slapkama, nebo kolo ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka