Maminky poradíte jak vymalovat obývák?

13.09.2011

Maminky, vím, že to sem nepatří, ale snad to nikoho nepohorší. Budu teď dělat nový obývák a přemýšlím, jakou barvou stěny???? Teď jsme měla oranžovou, ale ta mě jaksi už nebaví :s: Nábytek budu mít tu, co vidítě na obrázku. Pochlubte se svýma obývákama, ať mohu nabrat inspiraci :c:

Maminky poradíte jak vymalovat obývák?

Ahojky, my máme stejný typ a máme vymalováno takovou světlunce hnědou barvou, přirovnala bych ji k latté... mně se líbí :-) tak ať dobře vyberete :-)

Ahojky,tak my máme taky tento nábytek a máme kněmu světle zelenou barvičku, a doplňky vše do zelena, gauč tmavě hnědý a jen uprostřed obýváku světle zelený kobereček s tou delší nití!! (cca jen 2,2x1,6m)
A máme to protáhlý až do kuchyně a jídelního koutu a kuchyň máme z bílé lesklé desky s černými doplňky!!!

Já do budoucna plánuju šedý obývák,jídelna měla být hořčicová(taková pokaděná).Teď mám nádhernou barvu v ložnici-jedna stěna za čelem postele je skořicovo-hnědá,zbytek je béžová

Ahoj, tak já budu podobný obývák a mám to vymyšlené tak že stěny budou bílé a zeď za stěnou bude potapetovaná takovou krémovo-červenou tapetkou :-)
Jinak bych šla do tmavých barev jako je fialová a vínově červená.

tak my máme stěnu ořech noce a za tím je stěna červená, taková temně červená matná a ostatní stěny jsou smetanové :-) Do té červené jsme se zbláznili už dávno :-)

Ahoj,
tak my máme stěnu taky z ořechu, doplněnou černým sklem :D Máme vymalováno šedě (řekla bych podobně jako na Tvém obrázku) a jednu stěnu, na který je obývací stěna, máme tmavě šedou. Vypadá to hezky :)

ahojky,co tak bílá káva s tmavší hnědou My měli žlutej,vypadalo to dobře,ale k tomu jsme měli černej nábytek. Teď jsme se přestěhovali a máme obývák červenej,neb resp.dvě zdi červené. Jinak já jsem vždycky chtěla hnědou.

Fialovou.. my máme doma taky takovou barvu dřeva, jen s černýma dvířkama a nemůžu si stěnu vynachválit. Sice to bude chtít kvalitní barvu nebo hodně přetírat, ale vyplatí se to. A máme dvě stěny fialové a jednu šedou, u okna bílou.

My te´d máme oranžový, takže moc neporadím :-) Předtím jsme měli modrý, ale to bylo dost chladné a neútulné.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka