Matynkův pátý měsíc

10.09.2011

Matynek se nám v pěti měsících pěkně otáčí ze zádiček na bříško,potom se vzteká,že mu to nejde zpět :bab: Když je na bříšku,tak se snaží dostat se na kolínka...při tom roztomile špulí prdelku :hearts: V autosedačce zvedá hlavičku a snaží se sednout,srandista :bab:
Jinak zoubky žádné, s Vojtovkou pokračujeme.V korbičce má místa čím dál míň a tak už se bude brzy vozit ve sporťáku.Ono ho to tam stejně ani nebaví,takže klokanka to zatím jistí !!!

Matynkův pátý měsíc
Matynkův pátý měsíc
Matynkův pátý měsíc
Matynkův pátý měsíc
Matynkův pátý měsíc
Matynkův pátý měsíc

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojík :a:
No před měsícem měl prďolka 66cm a 7kg,teď ho nevážili ani neměřili,tak nevím.Typuju tak 69cm a 7,5kg.Poradnu máme až v šesti měsících...No a malej má teď kolik???Tři měsíce?Kámoščen malej má čtyři a má 69cm a 8kg :bab: je to roztomilej buřtík.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujííííí :hearts:
no,Terezka jestli žárlí???Docela jo,upozorňuje na sebe zlobením...nese to docela blbě.Dokonce jí začaly padat vlasy a dle dr je to stresem,že ztrácí maminku :pac: Musím se teď snažit,aby ten pocit neměla ... Někdy je to těžký.Terezka mě potřebuje večer u usínání,jenže to mě potřebuje i Maty... teď do toho školka,kam ona chodit nechce,protože chce být pořád s maminkou ...Dokonce se mi teď vzbudila se řvem a volala mě,že nechce do školky :brek: Ach jooo...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka