Srostlé stydké pysky u holčičky

05.07.2011

Ahoj holky, prosím vás, teď jak jsem malou přebalovala, všimla jsem si že má srostlé malé stydké pysky! Ne úplně, jen kousek, ale přece :-( Co s tím mám dělat???
Docela jsem se vyděsila :-(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky už OK, po koupoání jsem ji to promázávala olejíčkem a zkusila jsem jemně zabrat a šlo to odlepit, sice malinko krve, ale žádná hrůza, jen to zčervenalo, ne že by z toho nějak silně valila, no a snad už OK :-)

Díky, už to budu hlídat ;-)

:papa:

In reply to by --Lucia--

No vidíš , tak hlavně že už jste v pořádku. :) Já jsem o tomto také dříve neslyšela , v porodnici nic neříkali, až ted před 14 dny jsem četla o tom článek jak jsem psala. Teď už malou také víc kontroluji. Tak tobě i ostatním maminkám přeji, aby se to už neopakovalo, a měli jste klidný vývoj :€s€: :a:

ahojky,me pred timto v porodnici varovali a rikali nam jak o to pecoat,pravidelne pri prebalovani kontrolovat,promazavat nejlepe sadlem a pak i nejakou kosmetikou a samozrejmne umyvat,tak to pravidelne delam a je to v poradku,drzime palecky :) :) :)

vůbec ničeho se neboj, naše malá to měla taky, asi v půl roce jsme byli na roztržení, nic to nebylo, "ušátkem" jí to dr roztrhla, sice jí trošku tekla krev,ale to byla fakt jen chvilinka a po pár minutkách už o ničem nevědla. Pokud to nemá úplně, tak se vůbec neboj a je možné, že ti dr řekne, že jsi to mohla udělat i doma, ale je jasné, že každá maminka se bojí, aby malé neublížila, takže mi teď hlídáme a máme krásnou dírku ;)

Ahojky moje dcera dnes už skoro17 leta to měla taky ted nevím ale kolem 3 měsíce. kdysy se otom tak nepsalo nikdo nas nepoučil-dr nas poslala na dětskou gynek. ke ji to pomocí dvou tamponku oddelala od sebe žadny těžky zakrok .protože se na to přišlo včas. stava se to hodně když jsou nachlazene mají rymu atd.říkala dr. tak se neboj doba pokročila pa Martina

určitě s tím zajdi k mudr. já chodím s malou na gyndu ..trpí na to je jí 2,5 roku a už jsem byli 2x rozlepovat. teď jdeme zase na kontrolu...musím to pořád kontrolovat..prý na to některé holky trpí dokud nezačnou masturbovat. buď v klidu to bude dobré! hlavně zajdděte hnedka. slepené se dá jen rozlepit..horší je když se to nechá tak to sroste a i je to bolí.

Ahojky nedávno jsem o tom četla článek, že pysky můžou u holčiček srůst, či se přilepit do 3 let věku - kdykoliv během vývoje, Buď jen trochu a dr. to sám spraví, a nebo pomůže jen chirurgický zákrok. Takže jak půjdete k dr. ten jí pomůže , a uvidíte co a jak, mamina by se o to sama snažit neměla. Prevence - právě po hygieně nenechávat slepené. Příznaky - holčička čůrá do vrchu jak chlapeček, a viditělně slepené pysky. Přeji ať vám to dobře dopadne :a:

Já si teď čtu o tom články a je to děs. někde píší i že je to z nedostatečné hygieny, ale já malou koupu každý den, pipku jí vytírám vlhčeným ubrouskem při každém přebalování (cca po 3hod)... Pečuju o ni jak jen můžu, tak z čeho to je?

Přece ji to nebudou řezat! :( Jsem z toho úplně mimo :( Ať už je čtvrtek :(

In reply to by --Lucia--

Neboj řezat by ji něměli , to by musela mít srostlé pysky úplně, ale když má jen kousíček jak píšeš, mělo by se to vyřešit ambulantně. Sliznice se musí pravidelně kontrolovat a oddělovat. I když děláš důkladnou hygienu, bohužel se to někdy objeví. Ty za to nemůžeš.

Nic s tím dělat nebudu, a ve čtvrtek jsme stejně objednané na očkování... No jsou jí už 4měsíce, mohlo jí to srůst teď někdy, asi jsem jí to málo roztahovala, když jsem ji přebalovala, možná je to moje vina :(

Uvidíme co nám na to dr. řekne, snad to není nic hrozného :(

Ahoj, sama bych s tím určitě nic nedělala a po svátkách radši k dr. zašla.. Píšeš, že to má maloučko, tak třeba ti předepíše nějakou mastičkua budete pomaličku roztahovat, nevím, ale bez dr. bych samotná nic nedělala..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka