lež má krátké nožky i v době internetu :-)

22.06.2011

ahojky děvčata ,tak jsem před časem udělala zajímavou zkušenost a mám docela chuť se o ni podělit :-) Svým způsobem mě vždycky fascinovalo , jak se někdo dokáže na netu prezentovat ,ať už svou "iteligencí " nebo životním stylem a má děsnou potřebu vyvolávat v druhých dojem ,že je ztělesněná dokonalost i když pravda značně pokulhává . Na tyhle stránky jsem narazila před rokem a kousek , registrace mi přišla jako dobrý nápad , víc hlav víc ví a proč se nepoptat na zkušenosti a vyzvědět něco odzkoušeného , nebyla jsem těhu poprvé ,ale tohle mi nepřijde jako jízda na kole a člověk si po více jak deseti letech všechno nepamatuje . Naprosto chápu , že kde je banda dam musí zákonitě docházet ke třenicím , co si budem povídat máme prostě dánu slepičí povahu a drbání je pro některé jako dýchání :-) Občas mi zůstaval rozum stát nad tím co zde některé dokážou sesmolit o některých vyloženě ponižujících komentářích ani nemluvě , ale to jé též asi součást genetické výbavy .
A teď k té mojí zkušenosti :-) před cca dvěma týdny jsem byla v kavárně s kamarádkou , seděli jsem zády ale nějak nešlo přeslechnout dvojici maminek u vedlejšího stolu , kde ta jedna si brečela do kafe jak je manžel opět má poměr ,už ani neví s kolikátou a nepomohlo ani další dítě , kterým chtěla vztah urovnat a odejít od něj fakt nemůže ,protože by neměla kam a jak by sháněla práci když hned po škole pořádně nic nedělala . V duchu jsem si říkala ,chudák ženská ,ale jen do doby než jsem zjistila o koho se jedná . Byla to jedna sem přispíající maminka , podle fotky tady bych jí nepoznala ,ale dává sem fotky toho svého chlapečka a toho jsem poznala bezpečně . Musela jsem se smát když jsem si vzpomněla jak sem píše jak je manžel báječnej , děti zvládá levou zadní a vůbec není nic co by nesvedla a osazenstvo jí tu div neplácá po zádech :-) ono je asi lehčí psát o tom jaký bych život chtěla než jaký mám , možná je to i forma terapie . Nic proti ničemu jen mě napadá jestli to má vůbec zapotřebí , krom trapného dojmu a špetky lítosti to v okolí asi nic moc nevyvolá .
reakce očekávám šťavnaté :-) jako vždy

tak ještě doplnění pro ty ,které až tak úplně nepochopili . Příspěvěk je vyložně o tom ,že by si člověk měl nejdříve zamést před svým prahem a pak dělat matku Terezu ,která všechno ví ,všude byla třikrát a od všeho má klíče . Každá máme doma něco jiného ,jedna je šťastná jako bleška jiná to doma už tak veselý nemá ,ale stojím si na 100% za svým ,že dělat herečku nemá zapotřebí žádná rozumná žena a mamina ať už to má doma jaké chce .O dotyčné jsem nenapsala nic co by ona sama neprezentovala na celou kavárnu .Nenapsala jsem ani nick ani články které sem vkládá ona sama , jsem si jistá že podle toho by jí nejspíš poznalo spousta z vás.Efekt to splnilo prakticky pro všechny zůčastněné , ty co mají chuť se hádat pomalu strhli klávesnice , ty co vědí že život je občas pěkně na hovno nepotřebovali útočit a já poprvé nedostala osobku tipu ,že jsem kráva a jak někdo kdo má VŠ může být taková 3,14ča a pod ( a to na mém profilu včera ona dotyčná byla )
takže všem úplně obyčejným krásné léto , zdravé děti ,hodné protějšky a pokud něco z toho neklape ,neházet flintu do obilí ,člověk by se neměl ani ponižovat ,ale ani povyšovat a dokonalým ať jim to co nejdéle vydrží ,bo ten dopad na pusu asi pak není dvakrát příjemnej :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka