Zahajuji si blog "Moje 2-hé těhotenství" aneb sem těhotnááááááááááá....

14.02.2011

:a: :€): Ahojky holky březnový ,

je tu někdo z vás už těhu ???? :s: Asi ne jediná já :metal: ..Kdyby jste viděli mě u DR. která mi to dneska řekla :bulva: ...No jdu na normální gynekologickou prohlídku :!k: ...V čekárně jsem si povídala s jednou paní která šla na potvrzení těhu,to jsem ještě netušila že za chvilku se dozvím něco podobného :metal: ...No dělala mi UTZ a řiká "co to tu vidím" ? Tak vážně :bulva: ..Já jí říkám co děje se něco ?? Ona tam kouká s otevřenou hubou a nemluví :€}€: ..Já tam naní paní doktorko děje se se mnou něco ??, :|€|: Koukněte se co sem tu našla..Tak se koukám mám strach že mi tam něco našla a ona říká "Vy tam máte miminko"! ... Já sem čuměla s otevřenou :O hubou...A v tu chvíli se mi spustili slzy dojetí...A dr. říká no to né vy jste těhu zrovna když končím i :///: :s: ...Ptala se mě zda chci fotečku.Samozřejmně jsem odkývala :one: a :§) jsem ...Vylezla jsem s ordinace a ta paní která šla na potvrzení těhu tam furt byla ,čekala na něco ještě od DR. já sem k ní letěla a říkám tak sem taky u vás v klubu ! A ona na mě kouká :bulva: ! NEchápala :s: Tak sem í to dovysvětlila tak gratulovala :qu: :qu: ..ÁÁÁ mám valentýnský dáreček pro tatínka :\x: :\x: Originální udělala sem si test...Joooo jinak mám TP áááž 10.10.2011 a dneska jsem právě 6+0 :-) ... Tak přidávám fotečku testíku a fotečku s UTZ ..
TAK VÁM FOTEČKOU S UTZ CHCI PŘEDSTAVIT AŠE DRUHÉ ŠTĚSTÍČKO :) !!!! Nák originálně zabalím test a UTz a dám mu balíček při Velentýsnké večeři :))

Díky za dočtení až do úúúplného konce ...

PS: Sem zvědavá jak to zvládnu moje první mimi nemá ani rok tedy rok bude mít v březnu :s:

:a: :a: :///: :///:

Zahajuji si blog "Moje 2-hé těhotenství" aneb sem těhotnááááááááááá....
Zahajuji si blog "Moje 2-hé těhotenství" aneb sem těhotnááááááááááá....

Moooc velká gratulace!!! hlavně ať je vše tak krásné a pohodové jak jsi psala níže :) !pochopila jsem správně, že tohle je jinej tatínek než od prvního prcka?tak hlavně ať máš vše o.k.!papa

jejda druha breznatkova dablmaminka :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :qu: :qu: :qu: :qu: moc gratuluji hlavne at mas tehu v klidu a v poradku :h:

Júúúú :\x: :\x: :\x: !! Véélká gratulace a držíme s Marjánkou palce, ať je vše v nejlepším pořádku a v té největší pohodě :one: :C]]: :one: !! SUPER :a:

:qu: :qu: velká gratulace a vyšlo to tak krásně na 14.2. na Valentýna :h:
přejeme hlavně bezproblémové těhu a neboj zvládneš to na 1 s *
páčko :a:

Jůůůůůůůůůůůůůůůů, gratuluji. Takové krásné překvapení!!!!!!!!!!!! :c: My pomalu pánujem na jaro-léto snažení, ale uvidíme jak to vše bude. Musim říct, že mě pěkně navnazujete a už bych chtěla být těhu taky :-D Je to moc krásný, už se na to těším.

Taky se pridavam s gratulaci :) Ja jsem taky tehotna a cekame mimi zacatkem srpna :one: Takze ses druha z Breznatek :) Taky jsme mimi neplanovali a uz mi pekne roste brisko :qu: Tak se opatruj :a:

Mockrát děkuju za gratulace :-)..No nic včera jsme šli na večeři...Snědli jsme si to a on mi dal bonbonieru v srdci a kytičku :-))) A já jsem mu dala balíček s mašlí....Do něj sem napsala "V říjnu se něco krásného stane" on na mě tak koukal tak sem mu podala ten druhý kde byl UTz a pozitivní testík..On na to kouká a říká to je od Dominička ??? Tak jsem mu nad to dala to co sem napsala...A řekla mu budeš taťkou..Vyhrkli se mu slzy do očí a obešel stůl obejmul mě a dal mi dlouhatáááánskou pusinku :-* A jak jsme šli do auta tak mi řekl " Nebudu jako tvůj bejvalej" :-) "A budu ten nejlepší táta na celým světě". No a začala jsem brečet já .... Tož náš večer :-)

Maky, velikánská gratulace :one: Koukej napsat, co manža, jak jste to oslavili :qu: Ať jste oba s miminkem v pohodě a dobře se vám daří... Jo, a Verunka80 už taky psala, že je těhu - tak už jste dvě :qu: :\x: :)

NO to je nádhera! Moc gratuluju! Miminko je jak medvíďátko. Úplně mi vyhrkly slzy. A ještě když si představím tu Vaší romantickou večeří a tak kráásný dárek! NO bomba! Užijte si to.

Ježiš to je krása, v koutku duše závidím.:) To budete mít dneska opravdu báječného Valentýna.:) Moc Ti všichni gratulujeme a ať jste hlavně zdraví..:) :h: :a:

GRATULUJU !!!!!!!!!!!!! Mně teda docela polévá pot když si představím sebe ve Tvé kůži, ještě druhého prcka rozhodně nechceme a Cerazette nám v tom pomáhá :). Tak ať je vše v pořádku a je ti teď ze začátku co nejlépe !!! Papa

No veliká gratulace, jsem zvědavá na taťkovu reakci :)) Bude určitě nadšenej a myslím, že takovej dáreček by ani nečekal :)) Siaaara

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka