Sms z porodnice o narození miminka

19.01.2011

Krásný den tetičky ... :) Už jste přemýšlely jakou sms budete posílat z porodnice. Chtěla bych mít připravené alespoň dvě (kdyby náhodou vykoukl kluk) nějaké krásné .. hodně jsem četla na netu (řvala jsem u toho jako blázen .. :\\: :€): ). Ale pořád né a né narazit na tu fakt pravou ... jedna se mi líbí ale chybí jí trochu šmrnc :
Je tu nová zpráva,
že k nám přiletěla vrána a
přinesla nám v uzlíčku
krásnou zdravou holčičku.....
Tak šup nějaké tipy .. :€m: :C]]:

Tak holky taky jsem nasla jeste par zde nezverejnenych tak se podelim:)

- Dnes... v ...hod. jsem se rozhodl/a skončit svou plaveckou karieru a stal/a jsem se suchozemcem.Pomohly mi k tomu ...kg a ...cm.(Jméno+příjmení)

- Odedneška už mě maminka nemá jenom pro sebe.U tatínka v náručí je taky krásně.. (jméno+příjmení, míry)

- Včera už je minulost..zítra to je budoucnost..dnešek, to je dar..a náš dáreček je (jm+př+míry)

- Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu."UŽ NEJSME DVA, ALE TŘI."Dnes se nam narodil/a ... Všichni 3 jsme v pořádku.

Holky no teeda...

ja si porvala u vsech :))

ale tahle je asi pro nas:

Děťátko se přes polibky
dostalo až do kolíbky.
Krásné oči, krásné vlásky
narozené z velké lásky.
+ jmenuji se.......narodil(a) jsem se.....a měřím....

ach jo..jdu radsi pro kapesniky :)

Já budu mít něco jako toto:
Dnes opustilo bříško miminko, mělo tam už místa malinko,už je s námi ta naše holčička malinká, budeme jí říkat Nelinka ♥ + váhu a míru :-)
Taky tady u toho řvu...chjo... :-)

Taky přemýšlím co budeme psát a to jste mi teď tetky jedny daly brouka do hlavy a musím to jít hned pošéfit na net. jak naněco přijdu hodím to sem. Jen doufám že to bue vážně kluk :D

Tak já jsem psala Hurrááá konečně vím jak vypadá máma z venku. Jmenuju se.... a jsem poádnej kus chlapa/ženský) mé míry jsou... no a klasickej dodatek maminka i ja jsme v poradku.

Ahojky.Tak já už jsem si do mobilu napsala ale jen takovou svoji vlastní verzi.Ale třeba to díky vašim nápadům ještě pozměním :) .
Já napsala. Ahoj tak jsem tu :-).Jmenuji se .....,na svět jsem vykoukl v....,vážím..... a měřím....+ nějaký dodatek třeba maminka a tatínek ze mě mají obrovsou radost. :C]]:

Ahoj :a: tak u dcerky jsme psali obyčejně že se malá narodila měřila tolik a tolik atd. ale ted budu posílat tohle : Ahoj jmenuji se ..... narodil jsem se dne ..... i když měřím jen pár centimetrů ..... a vážím jen pár kilo ..... jsem pro rodiče tím nej dárečkem pod sluncem. To budeme rozesílat my :)

já ji znam trošku malilinko jinak, ale zní líp:
Oznamujeme vám z rána, že k nám přiletěla vrána a přinesla v košíčku krásnou malou holčičku :-) - to zní líp, ne?

Se Šimíkem jsme posílali sms jen takovou, co jsme vymysleli,
s Matouškem jsme posílali tohle "9 měsíců jsem se skrýval v utajení, ale dnes v 6hod. a 20 min. nastal čas, abych odkryl svou pravou identitu: jmenuji se ....
A teď s broučkem budu posílat toto: Do světa křičí z plných plic, ať každý ví, že je nás víc :c: ....cm, váha a jméno :///: Jasně, stručně, výstižně :s:

In reply to by Kajula

ahoj holky, tak jsem naházela první várku oblečků pro Deníska do pračky a zase jukla sem :)
a jak jsem si četla tyhle sms o narození,až mi vyhrkly slzy do očí :)
holt hormony :)
asi si jí v tomto znění uložím do konceptů v mobilu, aby pak byla po ruce:-)

In reply to by Sarah.Saphi

Holky teď jste mi udělaly radost, že nejsem sama blázen :s: Včera jsem na smskou přemýšlela při chystání oběda a bulela jsem u toho jak alík. Ještě, že mě nikdo neviděl :€Ss€:
Snažila jsem se vymyslet něco sama dopadlo to takto: Jmenuji se Karolínka, dnes vykoukla jsem na tatínka (jééé, já už zase řvuuu :^O^: ) Tak znovu: "Jmenuji se Karolínka, dnes v ... jsem vykoukla na tatínka, s maminkou jsme v pořádku, šlo nám to jak na drátku." + váha. Míru nám prý neřeknou, že mimča nenatahujou hned po narození ale až tak 3. den.
Co myslíte? Jen nevím, co napíšem, když to jako na darátkách nepůjde :#o:
Ale líbí se mi i ta, co píše maminka výše jako poslední :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka