Spinkají vám mimísci v postýlkách???

22.12.2010

Ahojky lupínečky a malý lupíncí.Holky ráda bych se zeptala kde spinkají ty vaše poklady??Zda krasně sami v postýlkách nebo s vámi.Můj problém je takový,že Nelinka přez den v postýlce spinká velice klidně,stačí jí po papání tam je položit a sama si usne,ale jak nastane noc tak tam prostě být nechce.Neumím si to nijak vysvětlit,říkám si když tam spíš přez den tak můžeš i v noci ,ale to ona nee :n: . Každý večer je to stejné po koupání dostane mličko,dám jí do postylky spinkat, tam spinká ty 3-4h a okolo 10h večer kdy má další papání tak se nadlábne a v postýlce už prostě být nechce.Tak si jí vezmu k sobě a to spinká klidně až do 4-5h rána.To se znova nají a spinká dál a při dalsím krmení okolo 8h tak to už jde spinkat do postýlky a je tam spokojená.Tak nevím jak na ní ,aby tam prostě byla po dobu celé noci.Přítel totiž trochu remcá,že se nevyspí že se bojí aby jí nezalehl tak se pořád kontroluje když se otáčí.A já ji zase nechci dát před sebe,aby náhodou neskončila na zemi.
Jak jste na tom holčiny vy????

Ahoj, naše malá má 6 týdnu, přes den spinká (když usne :-)) v košíku nebo houpátku, ale večer a v noci spí v postýlce, sice někdy křičí tak se ji snažím utěšit někdy i uspat na rukou ale dám ji postýlky a spinká tam i 4,5 hodin když usne tvrdě :-)
přeji hodně zdaru :-)

Máme 2 měsíčního kluka. Měli jsme to samé akorát s tím rozdílem, že chtěl u mě spinkat celou noc. Jakmile byl večer, tak do postýlky nechtěl. Vedle sebe sem si ho dávala (hned u postele byla postýlka takže by nikam nespadl) a v noci sem se budila s tim, že spim na manžlovi nebo, že byl manžel přitisknutej na stěně. Takže tohle moc nepomůže. Pak mi to jeden den ,,vyšlo,, a malej spal v postýlce pak už celou noc. Chtěj býl hold s náma. Chce to trpělivost. A teď se mi po malym stýská, že neni u nás. Ale na druhou stranu si řikám, že je to lepší, když tam má monitor dechu. Hlavně trpělivost. Jednou to výjde. Hodně štěstí a hezký svátky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka