naše jídelní židlička+foto

17.12.2010

ahoj holky, už i my máme židličku. Ježíšek k nám přišel o trošku dříve:-)Laurinka je v ní moc spokojená a hlavně má přehled a to je něco pro ní, je to hrozně zvědavé stvoření:-)
a tu druhou fotku jsem si nemohla odpustit, takhle se semnou učí maturitní otázky:-)
Eliška a Laurinka

naše jídelní židlička+foto
naše jídelní židlička+foto
naše jídelní židlička+foto
naše jídelní židlička+foto

In reply to by Kika77

děkujem:-)no moýná že i jo, ja v tom mám takovej bordel, že to snad není ani možné... Motá se mi ekonomika s bankovnictvím a ještě do toho němčina a čeština, ale to snad bude v pohodě, to je spíš o gramatice než o literatuře ta státní, ale němčina to je zabiárna, což oto naučit se to, ale dát ty otázky dohromady to už je horší.. ted od pondělka mě to zase čeká, ted jsem si dala chvilinku pauzu aby se mi to líp učilo a od zítra znova... Židlička je opravdu super,hlavně z ní Laura všude vidí:-)

In reply to by zzanettka

fakt? koukám, že je hodně oblíbená:-)Je suprová, nemůžu si stěžovat, koukala jsem na ní ještě, když jsem byla těhotná.... Vyhovuje 100% akorát zatím zasebou musí mít polštář, protože je dost velká, ale to je dobře, je bytelná:-)

My budeme mít taky tu samou, ale v jiné baaarvě... Přinese jí jěžíšek... :-D Teda pokud tchánovci něco nepopletli :-D

Ahoj holky, tak Denísek bude papat v úplně stejné židličce :///:, už jí máme přes měsíc zabalenou a dostane jí až pod stromeček, zatím papá v plastové, tahle je mu dost veliká!
Laurinka je kouzelná a jak se s tebou učí, to je super! Denis mi včera natrhl index :///: :00:!

Ahojky, máme tu samou židličku, akorát v jiných barvách - světlé dřevo a sedátko je modré s motivy zvířátek. Musí na tebe přece dohlížet, jestli se to dobře učíš :one:

In reply to by Michaela

to máš pravdu:-)to musí...do te co ty píšeš jsme ji zkoušeli dávat v obchodě, měli vystavenou právě tu vaší, ale my jsme na internetu vyhledali tuhle, takže jsme jí vzali.. máme všechno dřevěné tmavé, tak aby se nám sem hodila:-) Mějte se krásně.. pa

Laurinka je hrozně roztomiloučká!!! Židlička je super, Linduška dostane židličku až ke štědrovečerní večeři :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka