4D ultrazvuk v 16+6

19.11.2010

Ta tady je pár foteček z konce 17. týdne. Ultrazvuk byl moc fajn a miminko bylo i hezky vidět :one:
I přes naše neustále snahy NEvědět pohlaví to vypadá, že se nám chce prostě ukázat stůj co stůj....no uvidíme, třeba to byla jen pupeční šňůra :!k: :!k: :!k: :00:
:a: :a: :a:

4D ultrazvuk v 16+6
4D ultrazvuk v 16+6
4D ultrazvuk v 16+6
4D ultrazvuk v 16+6

holky moc děkuju za milé komenty a tipy, jsem taky zvědavá, co se z toho nakonec vyklube....ale fakt mi to mezi nožičkama jako pupeční šňůra nepřijde :00: :00:

In reply to by madamecrazy

Klárko a nechceš si to raději nechat říct? Vím, že si moc přejete chlapečka, teď vše nasvědčuje tomu, že to chlapeček bude. Ale co když nebude? Nebudeš pak na porodním sále zklamaná? Jasné, že budeš šŤastná, že je mimi zdravé, ale přeci...To je důvod, proč zvažuji, že si to nechám říct já. Vím, že budu šŤastná, když bude mimi zdravé, jedno, jestli to bude kluk nebo holka. Ale uvnitř jako kdyby mi někdo našeptával, že chci malililinko víc kluka?? Tak mám trošičku výčitky vůči holčičce, obávám se zkrátka své reakce...Nechci, aby si myslela, že ji nechci!! No, to byla jen taková moje úvaha...

In reply to by Kvetinka 2011

no já bych si toho chlapečka přála hlavně kvůli manželovi, protože vím, že by měl šílenou radost, ale já vyloženě osobně bych klidně chtěla i druhou holčičku víš :c: takže mně konkrétně šok nehrozí, to spíš manželovi... :00:

In reply to by madamecrazy

a jéje :-). Tak to přeji good luck, ať to dopadne dobře!!! Hele, pinďa sem, pinďa tam, stejně to bude taková prďolka, že to manželovi bude jedno. Ostatně, kopačky můžou nosit i holky:-). Naše mimčo taky dostane jako první dárek lezačky na lezeckou stěnu, nějak to tak tuším:-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak to jsme na tom všechny stejně :-) my už to budeme vědět dnes večer na utz, tak snad se nám to vyplní a když ne, tak s klukem už to známe ;) třeba by to nebyl takový raubíř }:) :s:

Ahoj,
fotečky z UTZ jsou moc krásné a musím říct, že i když jsem si to minule netroufala odhadovat, tak teď bych na 90% tipla, že budete mít páreček, protože mi přijde, že tam vidím pindíka :-). Ale nikdy není nic jisté, stoprocentně se to dozvíte až po narození miminka :-). Tak se opatruj a ať mimčo hezky roste, pa :a:

Piňda tam je! Já ho tam viděla už předtím;) ;-) :wink: Joj, kdyby prďolka věděl, kolik bab tu na něj nestydatě kouká:s: :smich:!

Klárko, tak to je úúúžaaasnnnýýýýýýý :c: :c: :c: :c: :c: :c: :one: :h: :k: :q:
Nádherné fotky!!! Jsem z nich úplně dojatá, taky jsme se chtěli vydat na 3D ultrazvuk (nebo 4D nevím :-D ) ale asi to necháme na později, až miminko bude trošku větší, ale musel to být úžasný zážitek!!
Prdelka maličkatá/ý :/;x: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

ahoj klárko
fotečky máte nádherné a je to jasný kluk už podle chování:-D že ho pořád ukazuje:-D to kluci dělají aby o jejich mužství nebyl pochyb :-D

I přes vaše neustálé snahy nevědět co čekáte, my slípky Ti to tady stejně vyslepičíme :C]]: :C]]: :C]]: ! Co taťka, ten je nadšenej, že ? :)

ahojky Kláry, krásné fotečky a jak je vidět tak mimuško je exibionista :€Ss€: na 5,6 fotečce jde nádherně vydět co tam mezi nožkama schovává :s: :s: :cc): ...nu co mamko nechce žádné tajnosti :s: Tak přeji at mimuško krásně roste a tvuj nápad s obálkou odhalení na vánoce je krásný dáreček :h: :h: :h: ...stejně to už tak nějak víš :c: Hlavně zdravíčko vám všem :k:

In reply to by madamecrazy

Kláry já nevím možné je vše :€Ss€: já tam šnuru nevidím :) vydím varlátka,š,ale odborník nejsem a jednině dr ti prozradí co tam doopravdy schovává :) nakonec jsem sama zvědavá co to bude :) ;)

In reply to by madamecrazy

:///: :///: já u Adámka také vyděla jen pindourka :c: pup. šnuru jsem viděla pak později když dr kontroloval pup krev ;) ono také záleží jak je mimi natočené atd...každopádně jsem zvědavá co to bude :c: :c:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ja myslela normalni utz u doktora vis, ne tenhle 3d,na tom jsme nebyli a nepujdeme... :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

U nás na genetice nám to taky promítali na velké plátno, bylo to super :one: !

krásné fotečky .... no já tam taky vidím chlapečka :-) mi se dozvíme pohlaví na příští prohlídce, tak jsem celá natěšená co to bude :)

opravdu krásné fotečky:)já jen holky nechápu, jak můžete něco poznat...já na to asi nemám geny:)

krásné fotečky a opravdu to vypada na chlapečka. Tak sis to nenechala napsat na papírek pro manžela k vánocům jako dáreček?? Vlastně jako dáreček pro oba :)

hihi Klary, tak snaha byla, ale ten pindik na tech poslednich fotkach fakt nejde prehlidnout :one: . Ono na tom 3D to jde fakt perfektne videt. Moc pekny fotecky. Bez toho podkozniho tuku je to takovej pavoucek malej:) Tak se vam to povedlo :)gratuluju! To je pekny darecek skoro k vanocum :)A jmena prozradis ?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka