Poradna a půl roku

09.11.2010

Ahoj květinky a ostatní, tak jsme byli včera na 3. očkování hexy a Štěpánek byl móóóc statečný. Když jsme přišli k dr, tak tam bylo snad milion lidí, hrůza, ale naštěstí tam byla teta s malou Verunkou (6 týdnů), tak nám to tam pěkně uteklo. Na paní doktorku se usmíval a tak nemohl pochopit, proč ho za to teda píchla :? :€): Ale naštěstí o tom za minutu nevěděl. Pak jsme byli tak unavený, že mi usnul v kočárku a spal 2 hodiny :'zz): Prý už můžeme dokrmovat, tak jsem paní dr řekla, že už to zkoušíme, ale moc nám to nejde. Takže jsem přišla zase o něco chytřejší, co se týče rad a návodů, tak uvidíme. Pokochala jsem se malým miminkem a i když je mi moc líto, jak to utíká, tak jsem na jednu stranu ráda, že už máme za sebou to pidi miminkovský období a že už je se Štěpkou sranda. Každý den mi něčím novým překvapí :c: Zítra mu bude půl roku :bulva: , tak jsem si trochu zavzpomínala. Mějte se krásně :a:

Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku
Poradna a půl roku

Tedy Stepanek je moc velky sikulka jooo my mame teprve prvni hexu ted ve ct nas ceka dalsi uz ted se desim chjo, ale jinak se divim ze tam takle cekate nas objednava do poradny na urcity cas prece jen cekat s "miminkem" neni nic moc....
Jinak moooooc krasne fotesky :c:

In reply to by žabičkax

Ahojky, díky, tak snad už po tý hexe už nebude Daneček takovej morous :€}€: My chodíme k dr vždycky v pondělí, poradnu má od 11-13 a většinou jsme byli tak max třetí, ale teď se tam ty maminky prostě sešly v jeden čas no. A kdypak jdeš na tu operaci s tou čelistí?

Ahojky, bezva fotky, to srovnání brášků jak šel čas je super... jen jsem si chtěla ujasnit, nějak v tom mám chaos, s příkrmy se má začít od ukončeného 6tého měsíce, tzn. že až nám bude přesně půl roku? nás to za pár týdnů čeka taky, tak ať v tom mám jasno a Honzíčka nešidím.

In reply to by Tinax

Ahojky, díky. No, jestli kojíš tak se začíná s příkrmy od 6. měsíce. Nejdřív hezky pomalu zeleninka k obědu, potom postupně nahrazovat i večeři a snídani. To by ti dr měla všechno vysvětlit. Já teda kojím, ale posledních 14 dnů kojím i 10x denně, takže jsem začala o chvilku dřív. :a:

Moc krásné fotečky, Štěpánkovi to moc sluší :-).
Náš Tomášek má zítra taky půl roku, toto ale uteklo. Teď je bohužel nemocný, tak si to půlvýročí ani moc neužije :-(.
Mějte se pěkně, pa :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky, no my měli asi jeden měsíc jen toho kohouta, zbytek mu vypadal, takže, jak kdyby utekl z punkovýho kocertu :€): , ale už mu to dorůstá zase všude. A Matěj je taky moc krásný kluk :c:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky, děkuju. Dokumentovat se to musí, my taky začali o víkend, když byl taťka doma, abychom ho mohli vyfotit :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka