MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)

21.08.2010

Ahojky holky, moc dlouho jsem nic už nového nenapsala, ale sleduji vaše osudy :-) akorát nějak nestíhám reagovat a psát..
Tak předevčírem malému bylo 9.týdnů.. utíká to šíleně, za nedlouho nám začnou ťapat.. :-)
tak kde začít..
Malý je poměrně hodný, ale rád se vzteká, dostává ode mě stále mateřské mléčko, a veĺmi dobře prospívá-až moc. Má 62 cm z 50cm a má 6,2kg z 3200g to je něco že.. no jinak umí hezky pást, směje se nádherně i nahlas, žvatlá, cumlá si ruky a dneska chytl i pár hraček do ruky a chtěl je strkat do pusinky, ale nepovedlo se.. :-) ale bylo to nádherný.
Jinak na kyčlích jsme ještě nebyli, protože měl dovolenou a pak asi 100 maminek v ordinaci, tak to stále nějak oddalujeme, ale doufám, že to bude o.k..
já začala brát antikoncepci azalia, a docela to sedí až na týdenní krvácení, které jsem měla jakoby menstruace, a to by prý být neměla, no hold jsem asi moc plodná.. no a sex, teda nic moc, zatím byl jen 2krát, ale jízva mě bolela jak čert a jsem prostě větší.. :-( snad se to dá do kupy a jak tady psala jedna z červíků, teď nevím zda nikolap? jak jí prdí pipinka, tak je to u mě taky děs.. v klidu ležím a cítím jak mi tam táhne.. fůjky. je to nepříjemné.
další víkend jdeme na 2 dny na chatu do českého ráje tak jsem zvědavá jaké to bude..
Já toho tolik chtěla napsat a vůbec už nevím co, stále jsem si říkala, pak vše napíšu naráz a teď nevím..
Jo jinak jak jsem přibrala 30kg v těhu tak už mám přes 20 dole, ale ještě by to chtělo těch 10kg dolů abych měla svých 54kg.. jaj to zní krásně a to jsem si furt stěžovala že jsem při těle, to už nikdy neřeknu!!! :-)
Holky opatrujte ty sví andílky, já jsem nesmírně ráda a šťastná že ho mám..!

MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)
MÁME 9.TÝDNŮŮŮ :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak to máme úplně stejný...já sem v těhotenství vůbec sladký nejedla,spíš jenom ovoce,zeleninu,občas nějaký ty křupky a jakmile sem šla kolem regálů s čokoládama a sušenkama,tak se mi zvedal kýbl..teď když to doma neni tak sem silně nervózní :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka