Nové foto a jak se máme...

17.08.2010

Ahojky všechny kamarádky, kamarádi a taky tety :a: ,

zdravím Vás zase i s maminkou a přikládáme nové foto, jak se máme..... počasí by teda mohlo být lepší, já se těšil, jak si užiju nového nosítka a zatím nic moc, takže jdeme ven jen když spinkám a to jsem v kočárku..... proběhl akorát zátěžový test v pátek v obchodě a bylo to super, dokonce jsem si na hodinu zdřímnul.... a v neděli jsme byli na procházce :c: no je to paráda, takhle se u mámy nosit, co vám mám povídat... :c: jinak u nás není nic moc nového, vše asi při starém, rostu jako z vody, objevuju svoje hlasivky čím dál víc, slintám taky čím dál víc :€\€: ale zub porádem nic..... nádherně už se přetáčím na bříško i zpátky na záda, to jsem objevil teprve nedávno, že to tak těžký není.... no a jinak nic.... příští týden odjíždíme s maminkou zase k babičkám, budeme tam 14 dnů, mamka tam s babičkou oslaví narozky, tak už se moc těším....třeba něco dostanu na zub :€): potom se vám určitě ozveme, jak jsme se měli..... no a doktoři a první plavčo nás čekají až po dovči... tak se mějte krásně, snad se nám zlepší i to počasí, všem kamarádkám posíláme pusu :kiss: a kamarádům pohlazení :°°//: :€): opatrujte se, papa, Váš Davídek s maminkou :a: :h: :°O°:

Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...
Nové foto a jak se máme...

Ahoj Davídku, ty jseš teda čipera a pořádnej frajer, to se budeou holky otáčet ;) , na té spinkací fotce v kočárku je ještě vidět, že má mamka doma ještě mimi :) , ale jinak už chlapáka :) Tak Ti taky posíláme pohlazení a maminku zdravíme :a:

No téééda už piješ z hrnečku!!!! Ty se teda máááš! I to nosítko a krásnej kouteček v pokojíčku ti závidíme :) U nás na něj není místo-ale v novým už bude :) Tak si užijte dovču a přežijte doktory :)

Ahoj Davídku,Ty už si velkej kluk a žádný miminko. :D Moc Ti ta čepička sluší - jako nějakej Francouz. :one: A jak si držíš flašku - šikulka. :qu: Já mám raději tohle počasí a né nějaký vedra,ale pršet by už teda nemuselo. :rain: :n: Krásně spinkáš v kočárku - Nelinka už si lebedí ve sportáčku. :) Krásnou a slunečnou dovču přeji!Ať se ti plavčení líbí a zdravíme i maminku. :a:

Ahojky, super fotky, ostatně jako vždy :one: :\x: Davídek je velkej frajer, a z toho miminečka vám mamko už pomale odrůstá :) ještě chvilku, a už bude běhat po bytečku :°O°: :///: a jinak, jak máte fotku s hrnkem, já jsem Juráškovi dávala minulý týden zkusit napít vodu z hrnku a docela mu to šlo a dneska mě chytl ruku s hrnkem a chtěl taky napít, úplně přisál pusinku k hrnku jako Davídek a čekal, co poteče, tak jsem se musela smát jak si to pamatuje :s: máte novou čapku, jo :) :one: srandovní :€m: :s:

In reply to by marcy

Ahojky, děkujeme... :h: :+^*: no jo, za chvíli nám ty mimča budou běhat všude... :c: já už si říkala, že mu právě koupím nějaký takový ten učící hrneček, teď dělají i takové, z kterých se pije jako normálně z klasického hrnečku, tak musím někde pohledat.... jinak čepka není nová, ale nějak jsme ji zapomněli ve skříni :€): a teď jsem mu ji zkoušela a je úplně boží... :€):

Ahoj Davídku, koukám, že ti paleček taky moc chutná :one: Já už bez něj taky nevydržím, je to o moc lepší než :q: , ten už jsem v puse neměla ani nepamatuju :s: :s: A to nosítko musí být fajn :) To ti teda závidím, mamka mě takhle nosit nechce, přitom teta jí to nosítko chtěla půjčit. Tak si to užíj u babičky a zase se někdy ozvi. Ještě se ti musím s něčím pochlubit, od včerejška mám sestřenku. Už se moc těším, až spolu budeme lumpačit :s: :s: :s: Tak pozdravuj maminku :kiss:

In reply to by pešule

ahojky, jj, potvrzuju paleček je super věc... :€): maminka mi teda cpe i dudlíčka, ale já ho moc nechci..... ale někdy jí udělám radost a vezmu si ho.... když to je těžký... jeden doktor tvrdí, ať mi máma cpe dudlíka, že to je lepší než palec, druhej doktor mě chválí, že nechci dudlíčka a v případě potřeby pocundám palec.... tak čert aby se v tom vyznal.... :*8*: :€): nosítko potvrzuju, je super, pěkně přemluv mamču, ať si nosítko půjčí a zkusí to.... :one: a gratuluju k sestřence, další nevěsta na světě... :€): :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka