Co děláte s miminky, když jsou vzhůru? (4 týdny)

06.08.2010

Holčinky, tak jsem tu s dalším dotázkem. Zajímalo by mě, co děláte s miminky (hodně maličkými - nám jsou dnes 4 týdny), když zrovna nespinkají? Jak je zabavíte, jaké aktivity provádíte?? My válíme sudy, paseme koníčky, cvičíme s nožičkama, posloucháme písničky, mamka občas zpívá, povídáme si, sledujeme kolotoč. Ale co dalšího bych s tou mojí prdelkou mohla dělat? Zkoušela jsem jí ukazovat nějakou hračku, ale zatím ji to nějak nebere, ignoruje ji, ani jí pohled nevěnuje...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Hlavně, aby ti ta akčnost vydržela :smich: Zachvíli se toho bude dožadovat po dobrým i po zlým :usmev" Já jsem se druhý dcerky nemohla nabažit, dokonce mě i štvalo, jak pořád spí :) Hodně jsem jí povídala, vlastně jsem na ni mluvila od narození pořád (chudák :smicH:), zpívala, nosila, hladila, čekala jsem u ní, až otevře očička.... Myslim, že to bylo víc, než dost (třeba proto radši víc spala). Postupně se situace obrátila - dítě mě pronásleduje s knížkama a hračkama v ručičkách a já bych pořád spala :usmev:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no nic :D No mám to za pár, dneska jsem vyprala první várku, tak možná i zítra uschne a já budu moci prát další :D Mě nepochoduje nikde, občas se tam zamele, mám nějakýho lenivce, doufám, že mu to vydrží i po porodu :) co ty?

In reply to by Pechy

no já jsem vydovolenkovaná a rovnou na antibiotikách - mám zánět průdušek... vyexpedovala jsem hochy k tchýni, abych se mohla vyležet a hle, teče nám do baráku, tak jsem jim teď volala, že se musí vrátit... myslela jsem, že ta pitomá střecha ještě pár let vydrží, ale evidentně jsem se spletla... prostě když se daří, tak se to sere všechno :(

dítě do 2 měsíců žádné podněty nepotřebuje, potřebuje hlavně cítit a slyšet maminku - já Kryštofa nosila v babyvaku a tam byl nejspokojenější... když si ve 3 měsících našel ručičky, tak už vydržel i na hrací dece koukat a žďuchat do hraček nad sebou... teď je ten ideální čas, kdy můžeš dítko pověsit na tělo a jít kam chceš :) - až bude větší, už to taková pohoda nebude :)

na jakékoliv aktivity je ještě brzo a na pasení koníčků, válení sudů tuplovaně, já když byla Danielka v šestinedělí vzhůru tak jsem se hlavně jen mazlila, pusinkovala, houpala a zpívala :h: protě si to mateřství užíval, říkala jí jaká je krásná a jak j má maminka ráda a tatínek jak je z ní vydřenej :s:
:a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka