Už je mi 6 měsíců

27.07.2010

Ahoj včeličky a včelátka dnes už je mi 6 měsíců tak se mamka rozhodla že vám pošle pár foteček a napíše pár řádek co už umím a jak moc to utíká.Tak začnu tím že zoubek ještě nemám ale máma říká že se určitě dočkám tak jsem zvědavý kdy mi něco vyleze protože mě zoubky pořád trápí no každý má svůj čas .Dává mi samé dobrůtky a já konečně pořádně přibírám jak se má taky mi na večer dala už i krupičku a prospinkal jsem celou noc .Taky jsem se zvednul na kolínka rozhoupal se a šup dopředu maminka měla velikou radost a od neděle to dělám pořád , nejraději si hraji pod hrazdičkou z hračkami. Taky jsem moc moc zvědavý človíček jak mamka něco drží v ruce musím to mít a nejraději by bylo kdyby to bylo v pusince.A teďka jedna hádanka kdo myslíte že je na té poslední fotce ( jsem to já nebo neee) prozradím později .zatím papa .

Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců
Už je mi 6 měsíců

Krásné fotky, hlavně ta jak jsi na kolínkách.. zírám jako blázen :$$: Jsi velký šikulka Honzíčku :qu: :a:

Ahojky, jsi moc šikovnej a krásnej chlapeček Honzíku :c:
A v rodině asi fakt nemůžete zapřít jeden druhého , jak jste si podobní ;) :a:

Ivetko nadherny fotky, Honzik krasne roste, a je dobre, ze pribira, je moc sikovny!!! Na posledni fotce bych rekla, ze je to Honzik, ale jak jsem se docetla, je to Matysek, jsou to kloni fakt, nadhera!!! :h:

In reply to by Pecicka

Děkuji moc rychle ty děti rostou a v neděli mi došlo že už to není to malé miminečko co to bylo zvedl se na kolínka a rázem z něho bylo už větší miminko.A mě to pořád příjde že je maličký.Já to zkoušela každý říká že máme děti jak přez kopírák. :s:

ivetko na poslední fotce to honzík není bych řekla já!!!jinak musím honzíka moooc pochválit jak je hezky na kolínkách my neee neumíme to prej máme čásek.takže seš mooc šikovnej honzíku a fotečky sou nádherný

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky no já říkala manželovi že počkej dva měsíce pak bude hrabat všude kde se dostane :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka