Vše nej červíci

27.06.2010

Zdravíme :a: všechny :ooo: . Vzhledem k tomu, že už se sem tak moc }:) nedostávám :spid: , tak všem našim :ooo: přeji vše nej nej, zdravíčko :k: , štěstí :\x: , lásku :h: a posíláme spoustu pusinek :h: :h: :h: :h:

Muf :girl: a Niky :cc):

Vše nej červíci

In reply to by muf20

nevyřešilo zatím. a asi jen tak nevyřeší :( Pochybuju, že zrovná já bych bráchu předělala. je to totální ubožák. a on už mi teď nesnáší, myslím, že by mi ani nevyslechnul. říkala jsem to babičce, prý se do toho nemám sr...on nám má dát ještě dost peněz, vyplácí nás z bytu, ještě by nám to pak nechtěl dát a my bysme z toho měli dost velký problémy. ale manža slíbil, že zkusí zavolat dvoum lidem, co by mohli něco vědět o tom chlapečkovi, kde je a tak. a jeho rodině nebudeme nic říkat, tchýně svýho Vašíčka totálně zbožňuje, nádá na něj dopustit, takže by určitě byla nštvaná, že to řeším.
ale nevím, co bych dělala, jestli ho najdeme, a byl by třeba v děcáku. necítím se asi na to, vychovávat 10 letýho kluka. ale mohl by k nám třeba jezdit na prázdniny a věděl by, že má nějakou rodinu

In reply to by Magdík.H

HM :( , tak to me mrzi, je blby, ze je to bracha no. V zivote jsou tezke situace a kolikrat clovek nevi, jak se zachovat, ale opustit dite, brrr, to se mi nelibi. No jsem zvedava, jak to dopadne, budu drzet pesticky, at co nejlip.
Tak pa
__________________________
Muf a Niky

In reply to by Tez

ahojky, jj, diky, ja se na fotecky Samika divala jen v rychlosti, vzdy sednu vecer, vyridim maily, mrknu na foto a padim do hajan. Tak diky :)
__________________________
Muf a Niky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka