rodili jste v termínu?

22.06.2010

ahojky holky. Rodili jste v termínu? nebo o kolik dní dřív či pozdějc jste rodili? jsem prvorodička. Jen mě to tak napadlo. Dík. pa

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,
tak já už mám za sebou dva porody.
Poprvé jsem rodila před 2 lety 2. května přesně v termínu 40+1 tt. - narodil se nám chlapeček Honzík.
Letos jsem měla termín 27. 5. podle MS a 4. 6. podle UTZ, ale Tomášek se narodil už 10. 5., takže ve 37+3 tt.
V bříšku už Tomáškovi nebylo vůbec dobře - při porodu, který naštěstí proběhl bleskově, zjistili, že mám zakalenou zelenou plodovku a malý měl šňůru kolem krku, takže mu při kontrakcích dost zpomalovalo srdíčko a tak mnoho nechybělo a musela bych na císař. Naštěstí jsem se tak rychle otevírala, že se malý narodil dřív, než došlo ke komplikacím kvůli plodovce nebo té šňůře a naštěstí byl úplně v pořádku :-).
Pa :a:
________________________________
http://alenkasuchankova.blog.cz/

já rodila den před termínem, "malej" měl 4 kg a 53 cm, rodila jsem normálně a na sále jsem strávila hodinu ;)

Tak já jsem taky prvorodička a měla jsem termín 27.3. od rána kontrakce, které zesílili večer a malá se narodila 28.3. v 6:36 takže já rodila na termín ale porodila 5 hodin po něm (ano 5 hodin, protože se akorát měnil čas ze dvou na tři :) )
www.prckoviste.cz/valentinkademo

ja 3 dny po terminu a portod..brutalni katastrofa malej je taky prvni a mel 4200 a 52 cm takze jsem nadabala,proc mi neudelaly cisare..rodila jsem od 4.30 odpoledne a malej se narodil az kolem 2 rano..

In reply to by denis cenk tasci

první dítě rodit 10hodin neni tak šílené...sice byl malej větší, ale když to šlo, tak proč dělat císaře ;) . Já jsem měla o něco menší dětičky a prvního jsem rodila 12hodin a druhé 11 hodin...počítám až bolesti po 5minutách...ty předtím byli sice bolestivé, ale správných dýcháním to šlo..jinak kdybych sečetla celej čas, tak jsem první dítě rodila 20hodin :a:

In reply to by JaMiOn

To i já :) vlastně jsem rodila od rána a porodila až druhej den ráno, ale jak řikáš, dokud to nebyly bolesti po těch 5 minutách tak se dali rozdýchat rozhejbat, mě dokonce na chvilku zeslábly kolem poledního, ale pak v noci už nešlo dělat nic. Nejvíc mi pomáhalo si sednout do tureckýho sedu zvednout se na rukách a bokama opisovat osmičku ( měla jsems trašný křížáky a cejtila jsem se jako bych tot am měla celý bloklý :D) no ale od příjezdu do porodky byla malá na světě jedna dvě tři hodinky :D jinak to bylo 5 :)
www.prckoviste.cz/valentinkademo

ja 3 dny po terminu a portod..brutalni katastrofa malej je taky prvni a mel 4200 a 52 cm takze jsem nadabala,proc mi neudelaly cisare..rodila jsem od 4.30 odpoledne a malej se narodil az kolem 2 rano..

ja 3 dny po terminu a portod..brutalni katastrofa malej je taky prvni a mel 4200 a 52 cm takze jsem nadabala,proc mi neudelaly cisare..rodila jsem od 4.30 odpoledne a malej se narodil az kolem 2 rano..

ahojky já měla 4 dny před termínem už nepravidelné kontrakce a odcházela mi zátka, přímo na první termín jsem měla kontrolu a byla jsem otevřená na 2cm jak jsem došla do porodky, takže mi porod vyvolávali :-), takže ano rodila jsem nakonec císařem na první termín.

AHojda, 36+7 mě přijali na sledování do porodnice a v den kdy jsem měla jít domů, tak jsem porodila, takže 37+1

Ahoj, prvního syna jsem porodila v den nástupu na vyvolání a dceru den po druhém termínu
Budeš rodit v UH?

ahoj, byla jsem 39+1tt. O půlnoci mi rupla voda (a že jí teda bylo) a začla jsem se rychle otvírat. Malá mi hodně tlačila hlavičkou dolů. Kontrakce jsem neměla, jen šíleně bolel ten tlak od malé a křížové bolesti. Narodila se ve 3:33. bohužel v papírech má 3:35. Prý to musí psát po 5min :(

In reply to by Karluša

mě to tak řekli. Byla jsem ráda, že se narodila v tak krásný čas, trojka je mé oblíbené číslo. Pak jsem na pásce, kterou měla zavázanou zavinovačku viděla 3:35. Tak jsem se zeptala sestry a ona mi řekla to, že to píšou po 5min. Ségra rodila v Brně dvojčata a byly od sebe o 7min a napsali o 5. Tak asi záleží na porodce...

ahojky ja rodila presne v den terminku v 5h ranko me to chytlo prdla voda jen ta predni takze toho moc nebylo,ale vedela jsem ze uz je to ono,a do4h byl Samik venku a taky jsem prvorodicka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka