Pupek v 31tt :-)

22.06.2010
Pupek v 31tt :-)
Pupek v 31tt :-)
Pupek v 31tt :-)

Ahoj Leuško,
máš moc krásné bříšenko, také mám takové malinké...a musím říct že je to fakt, že i s takovým bříškem funím jako lokomotiva...ikdyž to nevypadá :-)
Tak si užívej krásné těhulkování!!! :°O°:

Krásný bříško, mě se menší bříška moc líbí, připadaj mi roztomilý, sama se už cítím jak koulička. :€O:

Anie

In reply to by Anie

Děkuji Anie :k: .. Já jsem za menší bříško ráda, protože i s tímhle mám problémy ohnout se, funím jak lokomotiva atd., tak že s větším bříškem to musí být něco :00: .. Ale ještě mám před sebou 2 měsíce, tak že to určitě příjde :00: :) ..

Ahojky, máš krásný maličký bříšenko:-) a večeře vypadá moooc krásně, jak to chutnalo:-) ? máte stejný talíře jako my :-) ! papa a pohlaď bříško! Alushka77

In reply to by alushka77

Ahojky Alushko, moc děkuji :+^*: .. Večeře chutnala báječně, bylo to zapečené v troubě, tak že opravdu mňamka :hu: ..
Bříško pohlazeno :dance: , tak též pohlaď svého broučka :k: .. Měj se moc hezky :a:

ahoj Leo tedy bříško máš krásně malinké na ten týden a ta večeře vypadá nádherně krásně se tatínek stará aby maminka i beruška měla co papat :one:

In reply to by Lea28

To je dobře že se stará :qu: to :qu: máme doma to stejný v neděli jsem dostala vynadaný co přes týden jím že vše co navařil je stále v lednici :€): jenže já se ted nějak do jídla musím nutit jen meloun je bez problémů :qu: :qu:
no já se mám nejlíp za celé těhu sicemne píchá stále v podbříšku ale to přikládám už k blížícímu se porodu ale jinak ok dokonce spím jak miminko :~!:
no letí to hrozně už jen 14 dní a měla by být maličká na světě jen doufám že to bude raději dřív než později :one: takže chodím pěšky do 3 patra :*O*: a iju maliník tak snad si dá říct :\x: :\x:

In reply to by ib11.9

Ještě, že máme tak hodné chlapy :\x: .. Mě se chutě na jídlo pořád drží, sice se zase nějak nepřejídám to ne, ale zbaštím téměř cokoli :00: , ale je fakt, že za celé těhotenství mám víc chutě na ovoce a zeleninu než na sladké :dance: , tak za to jsem ráda :) .. Ne že bych sladké vůbec nejedla, to zase neee :C]]: ..Je super, že se cítíš dobře :one: a neboj těch 14 dní uteče jako voda a budeš mít maličkou u sebe :\x: až Ti závidím :00: ..

In reply to by Lea28

no já bohužel jsem spíš na to sladký ale poslední měsíc mne tak nic moc neláká :n: :n:
jojo hodný jsou uvidíme jak dlouho jim to vydrží :€): :€):
neboj tobě to taky uteče to léto vždy rychle zmizí a bude tady září a pak budeme jen vzpomínat na pupíky :€O:

ahoj Leo....krásné bříško,ale proti mně nějak maličké...to já mám větší domeček,však už taky přepadávám :s: jedu za hodinku pro fotky,tak hned přidám z včerejšího focení.Okurková srdíčka jsou k sežrání :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka