Kdy první zoubky??

03.05.2010

Ahoj maminky :/;x: .
Myslíte, že by mohl první zoubek už rust ve 4 měsících. Moje kamarádka má holčičku a té se první zoubek právě objevil až v 7.měsici :€Ss€: .Můj chlapeček poslední dva dny totiž hůř v noci spí :~!: .Budí se pláčem,ale když mu dám cumel,tak spi dál :cc): .
Děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

taky jsem nad tím přemýšlela,náš malej 3,5 měsíce je to tak týden kdy si cpe pěstičku do pusy a je takový protivný,v noci se zbudí a řve a to normálně nedělal,zkoušela jsem prstem jestli něco v pusence nenajdu a on se po tom prstu tak zakousl a kousal ho o sto šest,teplotu nemá ani průjem tak nevím.Ale myslím že je to individuální,moje prvorozená měla první zub v 8 měsících.

In reply to by Vlastulka

Ano, úplně přesně jak popisuješ to máme taky :€m: . A jak jsem si četla ostatní vzkazy, tak by bo ty zoubky mohly být..... :€Ss€: . Hezký den....No i když teď u nás ve Zlíně začalo pršet :€[€:

Ahoj,tak nám se první zoubek vyklubal včera a to je mu v úterý půl roku. Taky asi 3 noci skoro nespal,pořád chtěl napít,přes den plakal než usnul a byl zázrak že spal alespoň chvilku... u každého dítka je to jiné :)

Určitě to jsou zoubky, tohle dělal náš malej taky ve 4 měs. A v 5 mu vyrostly dolní, no a teď mu je 7 m. A dneska se mu konečne prořízl druhej horní ty horní jsou šílený, malej má měsíc z toho rýmu a pořádně nespí, dolní byly úplně v poho, ale horní katastrofa:-(

muže ;) jsou i případy co mají zoubky dříve :///: muj první syn měl první zoubky na začátku 4:měs a druhý měl od 3měs nateklé dásně s bílou tečkou zlobily ho hodně douho chuděrku jsme si vytrpěli,horečkoval prujmikoval a zuřivě si kousal pěstičky, a prořezali se až na začátku 5.měse jinak od kamarádky malá má 11 měs a zoubek ještě nemaji,tak,že ono to je u každého jiné ;)

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=195155

tak naší holce vyrostly první 2 zuby pár dní před prvním rokem :€Ss€: ale určo je možné že jsou to zoubky, znám hodně maminek co jejich dítkám vyrostl první zoubek ve 4 měsících

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka