První polívečka

23.02.2010

Tak zase hlásím info,dnes jsem měla první polívečku.A jak mi šmakovala.-)
Tak jsem tety dneska udělala malé polívku,kousek kuřecího,brambůrek,trochu zeleniny a zahustila rýžovou krupičkou.Všechno jsem to rozmixovala a šlo se na to.Malá se divila co je zase za novinku,ale statečně jedla,opravdu jí chutnalo.Taky jsem vám chtěla doporučit,jak uskladňuju polívky.Jak jsou ty pytlíky na led,tak tam tu polívku naleju ,dám do mražáku a když chci dát k obědu polívku,tak si vyndám z pytlíku kuličky kolik jich potřebuju a je to.Možná to taky děláte a já si myslím jak nejsem chytrá :s: ale tak mě to napadlo.Tak to je vše,jinak nic nového.Mějte se :a: :a: :a:

První polívečka
První polívečka
První polívečka

Téééda tak ses nadobro pustila do příkrmů :) Já myslela že u kojených dětí to není třeba ale tak hlavně že malé šmakuje :s: Já s tím raději čekám...jednak nejsem moc dobrá kuchařka tak to oddaluji co to jde :s: a jednak mi to dr. "nedoporučila" tak s tím ještě počkám od toho půl roku ;) však nám taky nic neuteče... A Markétka je superová - hlavně na té poslední fotce takový smíšek :one: Jinak o tom mrazení polívky do tech sáčku na led jsem už taky slyšela a je to moc dobrý a chytrý nápad pa :a:

In reply to by Kamči

Luky, ještě jsem se chtěla zeptat (je to asi dost blbý dotaz ale pro začínající kuchařku pro miminka... :s: ) Koukám se na netu na recepty pro kojence(musím se něčemu přiučit protože už zanedlouho taky začnem s příkrmama ;) ) a jak ty pišeš že jsi polívečku zahustila rýžovou krupičkou... Můžu koupit třeba tu od Nestlé-Dětská krupička rýžová?! :00: Zadala jsem si do vyhledávače "dětská krupička" a to jediné mi vyjelo :) Pak tam jsou i nějaké kukuřičné a taky je to vlastně rozděleno podle měsíce věku dítěte. Tak to je asi tak všechno, jen o to zahuštování políveček mi šlo :$}: Díky pa pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka