Dnes 9+3 a 2 kg dole :(

31.01.2010

Milý deníčku,
rozhodla jsem se, že si budu zapisovat, jak rosteme. Jenže bohužel zatím musím napsat, jak nerosteme :(. Dnes jsem 9+3 a při své výšce 178 cm jsem z původní váhy 57 kg zhubla 2 kg, takže dneska jsem byla po obídku na váze 55 kg, přes bříško mám 64 cm :(. Bříško nemám vůbec vidět a kdyby mi nebylo zle, tak vůbec nevím, že jsem těhulka. Já už chci alespoň malou bouličku :dance:

já pořád říkám, že nejlépe fungující dieta je první trimestr těhotenství, "bohužel" následující jo-jo efekt je v podstatě nevyhnutelný :s: na začátku těhu jsem teda neměřila, ale moje přespupíková míra ve 30.tt je 103 cm při výšce 168 cm

In reply to by ha.nka

No, tak já doufám, že u mne bude nejlépe fungující dieta šestinedělí :s: a jsem zvědavá, kolik budu mít přes bříško v létě. U Tebe 103 ve 30TT taky dobrý, to budeš mít určitě ještě trošičku víc, viď.

In reply to by KackaTP

Nejsi prdlouš..stejný strachy mám ještě pořád i já i když mín,protože mě uklidnuje oproti prvnímu trimestru,že cítím pohyby.Však uvidíš až budeš po 12tt,že se trochu zklidníš,tím že budeš mít nejrizikovější období za sebou a až začneš cítit pohyby tak to bude ještě lepší ;) Vše bude v pořádku..věř tomu :k:

In reply to by Lidussinka

Já tomu věřila celou dobu a věřím snad i teď, ale mám taký vnitřní strach :(. Ale asi je to normální, viď. A já v pátek jednorázově zašpinila, tak jsem měla docela strach, ale bylo to asi z přetažení, protože celý víkend a ani dneska nic. Ale v pátek večer by se ve mně krve nedořezal :(. JJ, taky si říkám, že ještě 2 týdny a nejhorší bude za námi. Děkuji :k:

In reply to by KackaTP

Já to znám Kačí..vždy od dr jsem šla jak sluníčko..to my vydrželo cca týden,pak zase strach..sestřička mi pak po 12tt říkala:Už se nemusíte bát, nejhorší první trimestr máte za sebou, :w: Jenže ona neví co všechno jsem si tu už přečetla :( Ale,vždycky jsem si na její slova vzpomněla a uklidnilo mě to.Já sice nešpinila,ale vždy jak mě nějak víc zabolelo bříško jsem si raději hned lehla a povolilo to za chvilku,tak co nejvíce odpočívej ;) Nemáš zač :k:

In reply to by Lidussinka

Děkuji za uklidnění. Já právě byla naposledy na kontrole v nemocnici 8.1. a teď jdu až v pátek, tedy 5.2. a přijde mi to docela dlouho, protože ani srdíčko jsem neměla potvrzené. JJ, já ležela celý víkend. Snažím se odpočívat

Neboj vše příjde užívej si pohodlíčka pak se to začne vše kulatit ani nebudeš vědět jak.Užívej si těhulkování.

Ahojky,neboj dočkáš se.Já jsem dne 18+3 a pořád nejde poznat že jsem těhulka.mám 3 kila dole.Dočkáme se a pak se budem valit a budem vzpomínat jak nám bylo bez bříška :!k:

In reply to by natynka

Já vím, nebo spíš doufám, že bude. Jenže ze začátku jsem byla nafouklá a tak to vypadalo, že tam i něco je, ale teď nic. Asi začínám blbnout, protože jsem byla na kontrole 8.1. a teď jdu až v pátek a možná mám podvědomě strach.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka