Knížky | Moje těhotenství.cz

Knížky

Obrázek uživatele Šáruška2

Ahoj holky,
poraďte mi prosím nějaou dobrou knížku o těhotenství a porodu. Určitě jich je spousta, tak mi prosím doporučte, ať si nekoupím zbytečně nějakou málo sdílnou Smile Jsem úplně na začátku a zvědavá po informacích.
Předem díky a přeji hezký den

Obrázek uživatele tessie

ahoj, tak já ti doporučím Velkou knihu o mateřství. Vydrží ti dlouho, protože je tam vývoj dítěte od početí až do věku 3 let. Velkou výhodou je to, že je psána českými autory a navíc na ni spolupracovali lékaři.
Tess
http://tessie156.mondozoo.com

Obrázek uživatele Slunko

Ahojky, já mám tuto a našla jsem v ní spoustu informací:
http://www.eshop-knihy.cz/eshop-knihy/eshop/22-1-Popularne-naucna-pro-do...porodu

má spoustu stran, takže trvá než to člověk všechno přečte :).

Mám ještě Praktického průvodce těhotné ženy, ve kterém mě nejvíce zajímají tabulky s váhou, mírami a stavem vývoje miminka v jednotlivých týdnech, je to seřazené do měsíců a jsou tam i cviky v těhu apod. je to teda útlejší knížka, nečtu ji tak moc, ale základní přehled dává.
http://www.ucebnice.com/verejnost/cekame-a-mame-detatko/prakticky-pruvod...

Obrázek uživatele Ivik77

Ahojík, tak já vybírala asi 14 dní, no v knihkupectví už na mě dost blbě čuměli:)asi si mysleli, že si je tam chodím jen číst:) Vybrala jsem si pak tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29733385&tab=1

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Tak přikládám zepár foteček Smile
1. Marcelka a Vánoce
2. u naší oblíbené "svačinkové" kapličky - kaple Mitrovských nad obcí Horákov, je tam moc krásně
3. dnešní zimní procházka zasněženou krajinou
4. dnešní zimní procházka zasněženou krajinou
5. západ Slunce

moje zlatíčko.

Tak jsme konečně Julince koupili jídelní židličku, má jí od ježíška a dalo mi tedy práci tuhle barvu sehnat! Je to Chicco Polly - Romantic.

Jelikož jsem na zelenou, budu mít většinu v postýlce do zelena. Většinu si ušiji, ale usínáčka neumím.. Tak jsem narazila na dokonaléjo medvídka.

Jo a poslali mi jinou látku na povlečení, ale Jirkovi se líbí, tak ho prý nemám vracet, jen je celé modré.. pošlu foto až hotových výrobků.. jsem si vzpomněla..

Ahoj holky mám takovou otázku, v pondělí jsem byla u dr. a ona mi řekla že mi začíná ovulace, Tak jsme na to hupli, ale podle bazální teploty pořád nic.Pořád se drží okolo těch 36,5. ale ten bílkovitý hlen jsem měla a ještě trochu i mám.

ahoj holky tak jdu dneska na kontrolu jestli už bude srdíčko tak na mě myslete. Srdce

Ahoj holky,

Holky mám po problém. po ranním :*O*: nebo spíš pokusu protože mě hnedka začalo bolet břicho, tak to nebyla ani minuta. Jsem začala krvácet nebo co to je, je to spíš hnědý než červený, já se bojíím :$$: může to být hlenová zátka???ale není to hustej hlen spíš hnedej výtok.

máte někdo tuhle houpačku pro mimi a jestli jo jste s ní spokojeni ? Mě se moc líbí tak nevím potřebuji poradit . Díky za odpovědi