Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky

27.11.2009

Ahojky tetičky,
tak už jsme tu zase s novinkami. Včera mě bylo už 7. týdnů. Strašně rychle to utíká, ale maminka by byla ráda kdybych měla už aspoň půl roku no přiznávám, že já asi taky :s:

No a jak se mám? Je to týden a nějaký den co jsme se konečně tak trochu dostala z té hnusné nemoci jménem nosohltan. Antibiotika co mi předepsala paní doktorka na pohotovosti jsou dobrý a sladký, ale ledový. Jelikož se mají uchovávat v ledničce, takže jsem už chvilkama myslela že místo nosohltanu budu mít angínu, ale dneska už s nimi konečně končím. No od doby co jsem onemocněla tak jsem přestala být :#~: a začala jsem zlobit. Přestala jsem spinkat jak v noci tak přes den. Ale já za to nemůžu, to ty kapky. A aby toho nebylo málo, tak jsem chytla nemoc jménem prdíky - povím vám je to hrozná nemoc a nikomu ji nepřeji. Bolí bříško, prdím, řvu jak na lesy, kroutím se jak žížala a nikdo neví jak mi z toho pomoci. Někdy pomůžou kapky sabsiplex ale někdy nic. Maminka dokonce koupila polštářek s pecičkami,ale ani ten nezabírá. No musíme to nějak přetrpět. Maminka by potřebovala trochu spánku,ale bohužel já jí ho posledních 14 dní nedopřávám, ale dneska jsem jí ho trochu dopřála a možná pomohl i taťka, neboť maminka už byla zoufalá a dneska v noci dělala, že mě neslyší a čekala až zareaguje tatínek. A tety divte se on zareagoval :qu: šel mi nachystat papání a maminka se nade mnou slitovala a aspoň mě přebalila a nakrmila, ale pak šupajdy do náruče k taťkovi. Než jsem si brkla tak mamka už chrupkala, tak jsem si řekla že půjdu taky a usnula jsem. Podruhý už mamka reagovala a vzala mě z postýlky, ale na uspání jsem šla zase k taťkovi, který při pohledu na hodinky 4,30 říkal že zachvilku vstává do práce a dělal na mamku psí oči, ale mamka se nedala a jen mu řekla že ona taky vstává každý den kolem 6 a to už pak někdy ani neusne, neboť já spím většinou tak 20 minut a pak řvu hlady :!k: No holt to jsem já. Tak tatínek uspával.

Jinak máme za sebou už několik cvičení Vojtovy metody, no taky nic přijemnýho, ale maminka mi tvrdí že je to prý pro moje dobro, tak se snažím už neřvat u toho jako pavián, ale už jen brečím. Někdy je to hodně vysilující a paní doktorce to někdy dávám pořádně vyžrat. Už jsem jí počůrala, vykadila jsem se na stůl a dokonce jsem jim tam počůrala koberec - nu což, přece jsem malá :C]]:

Na neurologii, mě paní doktorka pochválila, že se to prý lepší ty naše nožičky, ale stále to není dobrý - no co se dá dělat? Já vím, musíme cvičit. Teď jak jsem byla nemocná tak jsme necvičili, ale teď už na to zase naběhneme. Taky jsme byli na kontrole kyčlí - no já nemůžu mít nic moc dobrýho takže prej mi tam chybí nějaký jadérka, která ještě nejsou vyvynutá ale jinak prej OK, tak aspoň něco pozitivního :\x: no a za 6. týdnů opět kontrola. Mám pocit že můj dosavadní život na této planetě je jen samá kontrola a doktoři. Ještě že mám někdy čas i na tu maminku.
Maminka na kontrole po 6ti nedělí dopadla dobře co se prohlídky týče, teď ještě čekáme na výsledky stěrů - určitě to bude taky dobrý. Dokonce se orzhodla skoro po 23 letech života sáhnout na antikoncepci, prej mám na sourozence do 5 - 6 let zapomenout - no tak co, ve školce si za 3 roky najdu kamarády a ženicha už mám taky vyhlédnutého :s: Jmenuje se Ondra a je tady od nás a v únoru bude mít rok, to se hodí :°O°:

No jinak dneska maminka mě položila na bříško a koukejte na poslední fotečku, zvedla jsem se trošičku a pokusila se pást, no jsem šikulka. Maminka se nad tím radostí rozplakala. Takže to v úterý musíme ukázat paní doktorce na rehabce, pokud tedy budu mít náladu se předvádět :8_/: A taky už mám 3460g. Takže přibejvám na váze. Stále mě maminka kojí - bojuje jak může, ale měla by se soustředit místo tohoto psaní na to že už zase má prázdný hrnek :$$: takže maminko šupajdy pro něco k pití ať pak můžu k prsu, nutrilon je taky dobrý ale mlíčko je zdravější.

Tak se tety zase mějte a já se zase ozvu. Snad už nás nic zlého nepotká a já budu maminku méně zlobit a více spát.

Vaše Verunka :a:

Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky
Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky
Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky
Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky
Tak jsme přečkali první nemoc aneb novinky naší Verunky

Ahojky Verunko, jste s maminkou holky šikovný a krásně to všechno zvládáte a uvidíš že brzy bude lépe a nebudeš už tak často chodit za těmi páni DR.
Moc ti držíme pěstičky.

Verunka je pěkné sluníčko a koupání se ji asi moc líbí, to nám zatím moc ne. Dívala jsem se na vaše nožičky po porodu a jste šikovné holky, že jste to takhle cvičením zvládly. Nedovedu si to vůbec představit, jak takové miminko ustrojit a vůbec všechnu péči o něj, když má nožky u uší :-) Je to pro Tebe asi hodně náročné. J
http://www.prckoviste.cz/jolkah

našla jsem tvoje fotky předtím ve vaničce a ted a je vidět že jste opravdu velikáááánský šikulky :one:

:qu: :qu: :qu: Jsi moooooooooooooc šikovná holčička,jen tak dál a nemoci už ať se ti vyhýbají velikým obloukem,a mamince a tatínkovi děláš jen samou radost :c: Gabča a Nicolásek

Ukápla mi slzička,Verunko jsi mooooc šikovná a maminka taky.Holky zlatý moc držím palečky aby už bylo všechno jen krásný a nožičky co nejdřív byly jak mají být i s jadérkama. :a:

Je to šikulka a krásná princeznička, moc držíme pěstičky ať vás čekají jen dobré zprávy, jste velké bojovnice :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka